Fine Arts, Antiques, Photography, Asian Arts, European Ceramics, Silver, Automobilia and Collectibles

Special Section of Beatles and POP Memorabilia

37 items 37 items
room Sprundel

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

37 items

Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.

Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder ŽŽn met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.

Een lot polychroom faience aardewerk vazen gedecoreerd met kraanvogels en een azijnstel. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

Een aardewerken vaas, A.F.R. Dubois met decor van tamme kastanjes, gesigneerd: A.F.R. Dubois, september 1923. Frankrijk, 1e kwart 20e eeuw.

Een lot aardewerk schotels bestaande uit een Delftse De Porceleyne Fles schotel met floraal decor en een herinnerings schotel van Heineken.

Een groot aardewerk servies, Brown Westhead Moore & Co. Engeland, circa 1900. ...[more]

Een cloisonnŽ wandtegel afgebeeld met een hagedis. L.E.F. Bodart - Porceleyne Fles Delft.

Een set van twee polychroom beschilderde aardewerk zoutkelders. Frankrijk, circa 1900.

Een lot van twee Majolica schotels gedecoreerd met vogels. Zuid-Europees, 20e eeuw.

Naar Bertel Thorvaldsen (Kopenhagen 1770 - 1844), "Love Ages" biscuit plaquette. Royal Copenhagen, eind 19e eeuw.

Een set aardewerk kraagvazen gedecoreerd met bloemen, gemerkt Boch Frres. Circa 1847.

Een faience plaquette met klassiek decor, gemerkt Lill 1767. Frankrijk, circa 1900.

Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.

Charles Catteau voor Boch Frres KŽramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.

Een pre-columbiaans (stijl) aardewerk schenkkan in de vorm van een fabeldier. Zuid Amerika.