Aurel DE LOOF (1901-1982)
Aurel DE LOOF (1901-1982) Sanguine drawing Female nude, drawn. Sanguine tekening Vrouwelijk naakt, getekend. 45 x 23 cm
Maurice SCHELCK (1906-1987)
Maurice SCHELCK (1906-1987)
Jean-Baptiste André DE NOTER (1786-1855) Pencil drawing Ghent city view, monogram JB Potloodtekening Gents zicht, monogram JB 24 x 42.5 cm
Raoul DUFY (1877-1953)
Maurice MAETERLINCK (1922)
Cécile CAUTERMAN (1882-1957)
Gustave DEN DUYTS (1850-1897)
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888)
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888) Pencil drawing Farme house. Signed. Potloodtekening Hoeve. Getekend. 15 x 22 cm
Theo WOLVECAMP (1925-1992)
Theo WOLVECAMP (1925-1992) Ink drawing No titel. Signed and dated '56. Inkt tekening Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd '56. 16.5 x 22.5 cm
Victor Frans DE BUDT (1886-1965)
Paul JOOSTENS (1889-1960)
Paul JOOSTENS (1889-1960) Drawing Woman face, studio stamp. Tekening Damesportret, atelierstempel. 46 x 37 cm
Armand HEINS (1856-1938)
Armand HEINS (1856-1938) Drawing Jeunesse. Signed and dated 1927. Tekening Jeunesse. Gesigneerd en gedateerd 1927 26 x 15 cm
Charles DRYBERG (1932-1990)
Charles DRYBERG (1932-1990) Ink on paper No title. Signed and dated '82. Inkt op papier Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd '82. 27 x 16 cm
Luc CLAUS (1930-2006)
Luc CLAUS (1930-2006) Pencil drawing No title. Signed and dated 1958. Inkttekening Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 1958. 31.5 x 40.5 cm
Correspondence of Jean Brusselmans (letters, postcard, envelopes) Corespondentie van Jean Brusselmans (brieven, briefkaart, enveloppes)
Jean-Michel FOLON (1934-2005)
Daniel GREINER (1872-1943)
Daniel GREINER (1872-1943) Collection of 2 pencil drawings. Lot 2 potloodtekeningen. 39 x 36 & 48 x 37 cm ...[more]
Daniel GREINER (1872-1943)
Daniel GREINER (1872-1943)
Daniel GREINER (1872-1943) Collection of 5 drawings (ink & pencil). Lot 5 tekeningen (inkt en potlood). ...[more]
TSHAM (1963)
Achille BENTOS (1882-?)