Lot 4
PAPPAGALLI - PARROTS
Statua in ceramica policroma. Secolo XX. Cm H 35Polychrome ceramic statue. XX century. Cm H 35 ...[more]
Lot 35
CROCIFISSO-CRUCIFIX
Lot 313
GRANDE OROLOGIO-GREAT WATCH