CONSOLLE
CENTROTAVOLA - CENTERPIECE
IL BOIA-THE EXECUTIONER
China su carta. Firmato D. Morelli. Secolo XIX. Cm 28,5x19,5Ink on paper. Signed D. Morelli. XIX century. Cm 28.5x19.5 ...[more]
CRESPINA
China su carta. Cm 28x33Ink on paper. Cm 28x33 ...[more]