Roodgeschilderd iepenhouten schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 78 x 116 x 61 cm.
Lot 221
Mahogany writing table
Mahonie schrijftafel met zwartleer ingelegd blad, 2 zijladen op gedraaide poten, 79 x 245 x 105 cm.