Lot 137
Mahogany wardrobe, 19th century
Mahonie linnenkast met 2 wortelnoten gefineerde paneeldeuren en plintlade, 19e eeuw, 215 x 160 x 55 cm.
Lot 212
Mahogany Biedermeier wardrobe
Mahonie Biedermeier kuifkast met 2 paneeldeuren en plintlade, rustend op gedraaide poten, Holland, circa 1870, 220 x 131 x 43 cm.
Lot 236
Mahogany wardrobe
Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren op gedraaide poten, Holland circa. 1880, 186 x 140 x 52 cm. (deurplint defect)