Zilveren ovaal dienblad met palmetrand voorzien van handvatten afgezet met parelrand, gehalte 800/000, bruto gewicht 560 gram, 41 x 23 cm.
Lot 2549
Silver tray, Spain
Zilveren ovalen dienblad, gehalte 800/000, Spanje, bruto gewicht 1500 gram, 37 x 55 cm.
Lot 2613
Wooden tray with silver inlay
Houten dienblad ingelegd met zilver en zilveren handvatten, eind 19e eeuw, 32 x 23 cm.
Lot 3008
Porcelain Meissen tray