Zilveren Victoriaans toastrek, Engeland, Londen, jaarletter: "L": 1886, bruto gewicht 177 gram.
Lot 2628
Silver toast rack, Van Kempen
Zilveren toastrekje, gehalte 835/000, meesterteken: "VK", Van Kempen, jaarletter: "G", 1916, breedte, 11 cm., bruto gewicht 100.6 gram.