Spring auction

124 items 124 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
124 items

Lot 3

Oak table

Eiken lectuurbak, zogenaamde canterbury met mahonie lade, Engeland, 53 x 56 x 36 cm.

Mahoniehouten Biedermeier coulissentafel op spinnenkop poot, 19 eeuw, 74 x 135 x 108 cm., hierbij tussenblad 138 x 43 cm.

Noten Louis XVI theetafel met vruchtenhouten inlegwerk van medaillon en bandintarsia, circa 1780, 77 x 95 x 62 cm.

Noten met vruchtenhouten Louis XV-stijl tafel met marmeren blad (defecten) en brons beslag, 20e eeuw, hoogte 77, diameter 89 cm.

Lot 25

Serving table

Mahonie Victoriaanse wandtafel met 2 laden op gedraaide poten met messing wieltjes, Engeland, circa 1880, 89 x 186 x 62  cm.

Noten Napoleon III bureau-plat met cabriolepoten en bronzen beslag, eind 19e eeuw, 83 x 122 x 62 cm.

Witgeschilderde eiken sidetable met grijs geschilderd blad op 6 blokpoten verbonden door plateau, 82 x 200 x 73 cm.

Grenenhouten tafel op blokpoten, 78 x 217 x 120 cm.

Noten salontafel met ingelegd blad op 4-sprant, 19e eeuw, 57 x 117 x 87 cm.

Walnoten gefineerde Biedermeier-stijl tafel met 2 plintlades, op kolompoot uitlopend in rond plateau, 20e eeuw, hoogte 76, diameter 130 cm.

Verguld Louis XVI-stijl bijzettafel met marmeren blad op cannelure poten verbonden door regels, 82 x 73 x 53 cm.

Kanstanjehouten sidetable met 2 laden en h-vormige regel,19e eeuw, 71 x 140 x 54 cm.

Mahonie speeltafel met groenvilten ingelegd blad op gedraaide poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 41 cm.

Mahonie coulissentafel met 6 uitschuifbare bladen op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 79 x 136 x 98 cm. (totale bladmaat 400 x 98 cm.

Iepenhouten tafel, zgn. flap aan de wand op 3 poot verbonden door regels, 18e eeuw, 70 x 94 cm.

Eiken hangoortafel met 2 bestekladen op gedraaide poten verbonden door regels, 80 x 115 x 90 cm.

Eiken kloostertafel op 2 harppoten verbonden door regel, 77 x 185 x 80 cm.

Eiken Renaissance-stijl kloostertafel op harpvormige poten verbonden door regel, 73 x 148 x 72 cm.

Mahonie Biedermeier tafel op bolpoot uitlopend in 3-sprant, circa 1830/40, 73 x 107 cm.

Mahonie Biedermeier ronde tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 76 x 107 cm.

Mahonie Louis XVI-stijl speeltafel met 2 laden op taps toelopende poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 42 cm.

Mahonie hangoortafel op blokpoten, 72 x 140 x 124 cm. Conditie: Krassen op blad, bladen gemaakt van tussenbladen.

Mahonie Biedermeier uitschuiftafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 75 x 115 cm., hierbij 2 tussenbladen 46 x 115 cm.

Lot 153

oak desk

Eiken partnerdesk met zwartleer ingelegd blad, 3 doorschuif laden en 4 paneeldeuren, eind 19e eeuw, 80 x 165 x 96 cm.

Mahonie Regency-stijl coulissentafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 77 x 98 x 100 cm. Conditie: Tussenbladen ontbreken.

Mahonie cilinderbureau, interieur met 4 laadjes en plintlade op sabelpoten, 110 x 93 x 56 cm.

Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x41 x 30 cm.

Roodgeschilderd iepenhouten schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 78 x 116 x 61 cm.

Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China, 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.

Zwartgeschilderd iepenhouten salontafel op blokpoten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 50 x 98 cm. Conditie: beschadigingen.

Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm.

Teakhouten ollifanten tafeltje met benen slagtanden en bloemen relief blad, India, 39 x 46 cm.

Lot 201

teakwood table

Teakhouten tafel bureau met 2 laden op taps toelopende poten, Indonesië, 83 x 175 x 73 cm.

Teakhouten salontafel met deels koperen blad en ajour ijzeren plateau van figuren, olifanten en pauw onder glazen blad, India, 42 x 36 x 89 cm.

Lot 214

wooden table

Kersenhouten Biedermeier-stijl tafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 77 x 130 cm. en een tussenblad 56 x 130 cm.

Mahonie schrijftafel met zwartleer ingelegd blad, 2 zijladen op gedraaide poten, 79 x 245 x 105 cm.

Lot 223

Mahogany table

Mahonie George III hangoortafel met besteklade op gedraaide poten en messing wieltjes, Engeland, 19e eeuw, 72 x 115 x 105 cm.

Mahonie bijzettafel met etage op sabelvormige poten uitlopend in hertenpoten, 19e eeuw, 76 x 80 cm.

Mahonie Willem III cilinderbureau met 4 laden en interieur met paneeldeurtje en 4 laadjes, Holland circa. 1880, 140 x 125 x 73 cm.

Lot 233

Mahogany table

Mahonie Louis XVI speeltafel met groenvilt blad, opklapbaar tot wandtafel, 19e eeuw, 75 x 80 x 80 cm.