Mahogany sewing table
Oak table
Oak magazine rack
Eiken lectuurbak, zogenaamde canterbury met mahonie lade, Engeland, 53 x 56 x 36 cm.
Georgian-style table
Mahoniehouten Biedermeier coulissentafel op spinnenkop poot, 19 eeuw, 74 x 135 x 108 cm., hierbij tussenblad 138 x 43 cm.
Louis XVI table
Noten Louis XVI theetafel met vruchtenhouten inlegwerk van medaillon en bandintarsia, circa 1780, 77 x 95 x 62 cm.
Noten met vruchtenhouten Louis XV-stijl tafel met marmeren blad (defecten) en brons beslag, 20e eeuw, hoogte 77, diameter 89 cm.
Serving table
Mahogany wings table
Mahonie Victoriaanse wandtafel met 2 laden op gedraaide poten met messing wieltjes, Engeland, circa 1880, 89 x 186 x 62 cm.
Mahogany partner desk
Oak two-door cupboard
Noten Napoleon III bureau-plat met cabriolepoten en bronzen beslag, eind 19e eeuw, 83 x 122 x 62 cm.
Oak side table
Witgeschilderde eiken sidetable met grijs geschilderd blad op 6 blokpoten verbonden door plateau, 82 x 200 x 73 cm.
Pine table on block legs
Grenenhouten tafel op blokpoten, 78 x 217 x 120 cm.
Oak conference table
Noten salontafel met ingelegd blad op 4-sprant, 19e eeuw, 57 x 117 x 87 cm.
Walnoten gefineerde Biedermeier-stijl tafel met 2 plintlades, op kolompoot uitlopend in rond plateau, 20e eeuw, hoogte 76, diameter 130 cm.
Gilded Louis XVI-style table
Verguld Louis XVI-stijl bijzettafel met marmeren blad op cannelure poten verbonden door regels, 82 x 73 x 53 cm.
Chestnut side table
Kanstanjehouten sidetable met 2 laden en h-vormige regel,19e eeuw, 71 x 140 x 54 cm.
Mahogany gaming table
Mahonie speeltafel met groenvilten ingelegd blad op gedraaide poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 41 cm.
Mahogany coulissen table
Mahonie coulissentafel met 6 uitschuifbare bladen op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 79 x 136 x 98 cm. (totale bladmaat 400 x 98 cm.
Beech wood table
Iepenhouten tafel, zgn. flap aan de wand op 3 poot verbonden door regels, 18e eeuw, 70 x 94 cm.
Oak gateleg table
Eiken hangoortafel met 2 bestekladen op gedraaide poten verbonden door regels, 80 x 115 x 90 cm.
Oak monastery table
Eiken kloostertafel op 2 harppoten verbonden door regel, 77 x 185 x 80 cm.
Oak table with marble top
Oak monastery table
Eiken Renaissance-stijl kloostertafel op harpvormige poten verbonden door regel, 73 x 148 x 72 cm.
Mahonie Biedermeier tafel op bolpoot uitlopend in 3-sprant, circa 1830/40, 73 x 107 cm.
Mahogany Biedermeier round table
Mahonie Biedermeier ronde tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 76 x 107 cm.
Mahonie Louis XVI-stijl speeltafel met 2 laden op taps toelopende poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 42 cm.
Mahogany drop-leaf table
Mahonie hangoortafel op blokpoten, 72 x 140 x 124 cm. Conditie: Krassen op blad, bladen gemaakt van tussenbladen.
Mahonie Biedermeier uitschuiftafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 75 x 115 cm., hierbij 2 tussenbladen 46 x 115 cm.
oak desk
Eiken partnerdesk met zwartleer ingelegd blad, 3 doorschuif laden en 4 paneeldeuren, eind 19e eeuw, 80 x 165 x 96 cm.
Mahonie Regency-stijl coulissentafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 77 x 98 x 100 cm. Conditie: Tussenbladen ontbreken.
Mahogany cylinder desk
Mahonie cilinderbureau, interieur met 4 laadjes en plintlade op sabelpoten, 110 x 93 x 56 cm.
Set rosewood Hongmu side tables
Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x41 x 30 cm.
Roodgeschilderd iepenhouten schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 78 x 116 x 61 cm.
Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China, 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.
Black-painted elm coffee table
Zwartgeschilderd iepenhouten salontafel op blokpoten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 50 x 98 cm. Conditie: beschadigingen.
Black desk, 20th century
Rosewood Hongmu plant table
Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm.
black lacquer table, China
teakwooden table
Teakhouten ollifanten tafeltje met benen slagtanden en bloemen relief blad, India, 39 x 46 cm.
teakwood table
Teakhouten tafel bureau met 2 laden op taps toelopende poten, Indonesië, 83 x 175 x 73 cm.
Teak coffee table
Teakhouten salontafel met deels koperen blad en ajour ijzeren plateau van figuren, olifanten en pauw onder glazen blad, India, 42 x 36 x 89 cm.
wooden table
Kersenhouten Biedermeier-stijl tafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 77 x 130 cm. en een tussenblad 56 x 130 cm.
Mahogany writing table
Mahonie schrijftafel met zwartleer ingelegd blad, 2 zijladen op gedraaide poten, 79 x 245 x 105 cm.
Mahogany table
Mahonie George III hangoortafel met besteklade op gedraaide poten en messing wieltjes, Engeland, 19e eeuw, 72 x 115 x 105 cm.
Mahogany coffe table
Mahonie bijzettafel met etage op sabelvormige poten uitlopend in hertenpoten, 19e eeuw, 76 x 80 cm.
Mahogany Willem III desk
Mahonie Willem III cilinderbureau met 4 laden en interieur met paneeldeurtje en 4 laadjes, Holland circa. 1880, 140 x 125 x 73 cm.
Mahogany table
Mahogany Louis XVI game table
Mahonie Louis XVI speeltafel met groenvilt blad, opklapbaar tot wandtafel, 19e eeuw, 75 x 80 x 80 cm.