Lot 3011
Set tin candle sticks, Louis XV
Stel tinnen kandelaren op octagonale voet, vermoedelijk 18e eeuw, Louis XV, gemerkt met keuren op voet, hoogte 15 cm.
Lot 3226
Stick barometer