Mahogany Biedermeier sofa
Mahonie Biedermeier bank bekleed met roze velours, 19e eeuw, 90 x 220 x 61 cm.
Mahonie Empire bank met groen velours, 19e eeuw, 100 x 185 x 68 cm.
Noten Louis XVI-stijl tweepersoons bank met strik bekroond en luipaardstoffen bekleding, 103 x 130 x 58 cm.
White Louis XV style sofa
Witlak Louis XV-stijl bank met gestoken kuif en armleuningen, bekleed met damast, 110 x 163 x 60 cm.
Mahogany Empire sofa
Mahogany Willem III sofa
Mahoniehouten Willem III bank met groen velourse bekleding, 19e eeuw, circa 1880, 117 x 170 x 70 cm.Conditie: Bekleding vuil.
Teak Art Deco sofa
Teakhouten Art Deco bank met boekenkastjes en laadje in armleuning met gekleurd velourse bekleding, Indonesie ca. 1925, 67 x 145 x 70 cm.
Leather sofa, Artanova Delphi
Crème lederen tweezits design bank op aluminium poten, model: Delphi, Artanova, gemerkt met label zijkant rechts, 85 x 225 x 84 cm.
Terra-coloured leather sofa
Terrakleurige lederen bank met in hoogte verstelbare rugleuning, model JR 3250, met label Jori originals, 85 x 165 x 80 cm.
Two-seater sofa Artifort
Three-person sofa
Driepersoons bank met zwart lederen kussens op verchroomd onderstel, naar model ontwerp Le Corbusier, 80 x 240 x 70 cm.
design sofa, Martin Visser
Design slaapbank met grijs wollen bekleding en 2 losse kussens, op zwart onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum, 70 x 190 x 70 cm.
design sofa, Martin visser
Design slaapbank met antreciet grijs wollen bekleding op zwart onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum, 70 x 190 x 70 cm.
Designer sofa bed, Martin Visser
Design slaapbank met blauwe stof bekleed, op verchroomd onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum. (Beschadiging in bekleding).
Pastoe day bed
Teakhouten Pastoe daybed met groen geweven bekleding, 60-er jaren, 42 x 185 x 70 cm.
Witlederen design tweezits bank, Gelderland Design.
Witlederen design tweezits bank, Gelderland Design
Three-person design sofa
Driepersoons designbank met paars stoffen bekleding, 80 x 210 x 80 cm.