Spring auction

19 items 19 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
19 items

Mahonie Biedermeier bank bekleed met roze velours, 19e eeuw, 90 x 220 x 61 cm.

Mahonie Empire bank met groen velours, 19e eeuw, 100 x 185 x 68 cm.

Noten Louis XVI-stijl tweepersoons bank met strik bekroond en luipaardstoffen bekleding, 103 x 130 x 58 cm.

Witlak Louis XV-stijl bank met gestoken kuif en armleuningen, bekleed met damast, 110 x 163 x 60 cm.

Mahoniehouten Willem III bank met groen velourse bekleding, 19e eeuw, circa 1880, 117 x 170 x 70 cm.Conditie: Bekleding vuil.

Teakhouten Art Deco bank met boekenkastjes en laadje in armleuning met gekleurd velourse bekleding, Indonesie ca. 1925, 67 x 145 x 70 cm.

Crème lederen tweezits design bank op aluminium poten, model: Delphi, Artanova, gemerkt met label zijkant rechts, 85 x 225 x 84 cm.

Terrakleurige lederen bank met in hoogte verstelbare rugleuning, model JR 3250, met label Jori originals, 85 x 165 x 80 cm.

Driepersoons bank met zwart lederen kussens op verchroomd onderstel, naar model ontwerp Le Corbusier, 80 x 240 x 70 cm.

Design slaapbank met grijs wollen bekleding en 2 losse kussens,  op zwart onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum, 70 x 190 x 70 cm.

Design slaapbank met antreciet grijs wollen bekleding op zwart onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum, 70 x 190 x 70 cm.

Design slaapbank met blauwe stof bekleed, op verchroomd onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum. (Beschadiging in bekleding).

Lot 781

Pastoe day bed

Teakhouten Pastoe daybed met groen geweven bekleding, 60-er jaren, 42 x 185 x 70 cm.

Witlederen design tweezits bank, Gelderland Design.

Witlederen design tweezits bank, Gelderland Design

Driepersoons designbank met paars stoffen bekleding, 80 x 210 x 80 cm.