Lot 2524
A pair of silver candlesticks
Stel zilveren kandelaars, gemerkt Hazorfim, 925/000, hoogte 29 cm.
Zilveren kandelaar, Engeland, Birmingham, jaarletter: "P": 1939-1940, bruto gewicht 277 gram, hoogte 23 cm. (Verzwaard.)
Stel zilveren kandelaars, gehalte 925/000, Engeland, Birmingham, jaarletter: "i": 1908, bruto gewicht 728 gram, hoogte 14 cm. (Verzwaard.)