Mahonie Regency-stijl dressoir met lade en 2 paneeldeuren als valse laden, op taps toelopende poten, Engeland, 92 x 153 x 56 cm.
Oak sideboard
Elm sideboard with 4 drawers
Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 90 x 192 x 43 cm.
Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 94 x 188 x 62 cm.
Walnoten buffetkast met 2 paneeldeuren met gestoken front, Frankrijk, 18e eeuw, 91 x 138 x 53 cm.
Mahogany Art Nouveau sideboard,