Oak side table
Witgeschilderde eiken sidetable met grijs geschilderd blad op 6 blokpoten verbonden door plateau, 82 x 200 x 73 cm.
Chestnut side table
Kanstanjehouten sidetable met 2 laden en h-vormige regel,19e eeuw, 71 x 140 x 54 cm.
Mahogany sidetable
Mahonie Queen Anne stijl speeltafel met groenvilt ingelegd blad, op sabelpoten, 19e eeuw, 74 x 70 x 33 cm.
Mahogany sidetable
Mahonie Louis XVI hangoortafel met besteklade op cannelure poten, 19e eeuw, 75 x 112 x 82 cm.
Mahonie Regency-stijl coulissentafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 77 x 98 x 100 cm. Conditie: Tussenbladen ontbreken.
Set rosewood Hongmu side tables
Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x41 x 30 cm.
Burr walnut Art Deco side table
Wortelnoten Art Deco bijzettafel met 4 uitschuifbare zijbladen, rustend op blokpoten, 56 x 63 x 63 cm.
Marble design side table
Wit marmeren design vierkante salontafel, hoogte 37 x breedte110 x diepte 110 cm.