Mahogany secretary
Oak secretaire, Louis XVI
Mahogany secretary
Mahoniehouten secretaire metingelegd paneel met bloemenmand en bieswerk, met boven klep en onder 2 deuren, 19e eeuw, 147 x 94 x 44 cm.