Oak magazine rack
Eiken lectuurbak, zogenaamde canterbury met mahonie lade, Engeland, 53 x 56 x 36 cm.
Oak plate rack
Eiken bordenrek met houtsnijwerk van leeuwenkop, vruchten en saterkoppen, 19e eeuw, 64 x 91 x 15 cm.
Oak double-sided champagne rack
Eiken dubbelzijdig pupitre champagne rek voor 120 flessen, 150 x 72 cm.
pottery Spice rack
Kruidenrek met 12 diverse aardewerk laden en deurtje, gemerkt Societe Ceramique Maastricht, in houten kast, ca. 1925, 45 x 63 x 15 cm.
Wooden magazine rack, 1920s
Eikenhouten lectuurbak, gemerkt met metalen plaat: “J.R. HOOGEZAND / MEUBILERING / OUD KERKHOF 25 / UTRECHT”, circa 1920, 45 x 53 x 38 cm.
teakwood coat rack
Teakhouten Art Deco wandkapstok met ovaal geslepen spiegel, Indonesie ca. 1925, 53 x 75 cm.
Wandrek met vijf zwarte dragers en 9 liggers in diverse kleuren, Tomado 50-er jaren.
Wall rack, Tomado 1950s
Wandrek met 3 zwarte dragers en 6 liggers in rood, zwart, geel en 2 laden, Tomado 50-er jaren.
pine wooden coat rack
Grenenhouten vintage staande kapstok met verstelbare armen en bollen, Zweden 70-er jaren, in de stijl naar ontwerpster Nana Ditzel, hoogte 165 cm.