Spring auction

16 items 16 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
16 items

Lot 156

Mirror

Kapitale gefaceteerde spiegel in wit lak Louis XVI-stijl houten gestoken lijst bekroond met kuif waarin schelp, hoogte 235 cm.

Soester spiegel in notenhouten lijst, eind 19e eeuw, 67 x 93 cm. Conditie: lijst verweerd.

Lot 158

Mirror

Spiegel in vergulde lijst met 5 rozetten en parelrand, Frankrijk vroeg 19e eeuw, 92 x 52 cm.

Spiegel in palissanderhouten lijst met vruchtenhouten ingelegde bies, 19e eeuw, 84 x 68 cm.

Geslepen spiegel in goudlak Louis XV-stijl lijst bekroond met rocaille motieven, 20e eeuw, 165 x 100 cm.

Geslepen schoorsteen spiegel met beschilderde kuif met muziekinstrumenten in goudlak bewerkte lijst, 157 x 91 cm.

Deels gebogen schouwspiegel in mahonie Biedermeier lijst, 19e eeuw, 78 x 75 cm.

Spiegel in deels vergulde Louis XV-stijl lijst bekroond met C-voluten, bloemen en ranken, eind 19e eeuw, 113 x 80 cm.

Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (Spiegel van latere datum).

Rechthoekige mahoniehouten spiegel met messing beslag voorzien van porseleinen een-lichts kandelaren, 19e eeuw, 73 x 113 cm.

Spiegel in houten en gipsen bewerkte lijst met aan 4 kanten putto's, Italie eind 18e eeuw,

Lot 244

Empire mirror

Empire spiegel met achterglas beschildering van muziekinstrumenten in vergulde lijst met 4 rozetten, Frankrijk circa. 1810, 66 x 36 cm.

Lot 246

mirror

Butler spiegel in goudlak lijst, 20e eeuw, diameter 42 cm.

Spiegel in teakhouten Art Deco lijst met gestoken bloemen, Indonesie, 108 x 60 cm.

Spiegel in bewerkte teakhouten lijst, Indonesie, 92 x 97 cm.