Soester mirror in walnut frame
Soester spiegel in notenhouten lijst, eind 19e eeuw, 67 x 93 cm. Conditie: lijst verweerd.
Mirror in rosewood frame
Spiegel in palissanderhouten lijst met vruchtenhouten ingelegde bies, 19e eeuw, 84 x 68 cm.
Geslepen spiegel in goudlak Louis XV-stijl lijst bekroond met rocaille motieven, 20e eeuw, 165 x 100 cm.
Cut chimney mirror
Geslepen schoorsteen spiegel met beschilderde kuif met muziekinstrumenten in goudlak bewerkte lijst, 157 x 91 cm.
Deels gebogen schouwspiegel in mahonie Biedermeier lijst, 19e eeuw, 78 x 75 cm.
wooden mirror, 19th century
Spiegel in deels vergulde Louis XV-stijl lijst bekroond met C-voluten, bloemen en ranken, eind 19e eeuw, 113 x 80 cm.
Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (Spiegel van latere datum).
Mahogany mirror, 19th century
Rechthoekige mahoniehouten spiegel met messing beslag voorzien van porseleinen een-lichts kandelaren, 19e eeuw, 73 x 113 cm.
Mirror in wooden and plaster
Spiegel in houten en gipsen bewerkte lijst met aan 4 kanten putto's, Italie eind 18e eeuw,
Empire mirror
Empire spiegel met achterglas beschildering van muziekinstrumenten in vergulde lijst met 4 rozetten, Frankrijk circa. 1810, 66 x 36 cm.
mirror in teakwood frame
Spiegel in teakhouten Art Deco lijst met gestoken bloemen, Indonesie, 108 x 60 cm.
mirror in teakwood frame
Spiegel in bewerkte teakhouten lijst, Indonesie, 92 x 97 cm.
Wooden Art Nouveau mirror