Lot met 18 zilveren kleine vorken, gehalte 925/000, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 740 gram.
Een lot van 12 zilveren vorkjes versierd met parelrand en 6 fruitmesjes en vorkjes met zilveren handvaten, beiden in cassette.
Silver cutlery, spoons and forks
Serie van 10 grote bestekdelen, lepels en vorken, rondfilet, gemonogrammeerd, gehalte 835/000, jaarletter: "t": 1903, bruto gewicht 1300 gram.
Silver forks and spoons
Serie van 6 zilveren couverts met dubbele keuren en 2 lepels, gehalte 835/000, bruto gewicht 900 gram.
Lot with silver forks and spoons
Silver pastry forks and cake server
Lot met 11 zilveren grote vorken, gehalte 925/000, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 780 gram.
12 knifes and forks
Set van 12 grote zilveren bestekdelen, messen en vorken, met spatel heft, voorzien van monogram.