Stel grijsleren design fauteuils, waaronder een met verborgen beugel voor hoofdsteun functie, Rolf Benz model Cara. (leer beschadigd)
Lot 741
2 fauteuils, Jan des Bouvrie
Stel zwart leren vintage fauteuils met chromen onderstel, in LC2 Le Corbusier-stijl, gemerkt onderzijde made in Italie, 90-er jaren.