Brownleather fauteuil
Bruinleren Art Deco-stijl clubfauteuil met zwart bies op houten poten.
brownleather fauteuil
Bruinleren armfauteuil met zwarte bies op houten poten.
Stel grijsleren design fauteuils, waaronder een met verborgen beugel voor hoofdsteun functie, Rolf Benz model Cara. (leer beschadigd)
design SKOPA chair
desig fauteuil
Rood leren draaifauteuil op verchroomde onderstel. Model 'LAZY' van Hulshoff Design (Den Haag).
redleather design chair
Roodleren design fauteuil op verchroomd draaibaar onderstel, met label Hjort Knudsen, Denemarken.
2 fauteuils, Jan des Bouvrie
Stel zwart leren vintage fauteuils met chromen onderstel, in LC2 Le Corbusier-stijl, gemerkt onderzijde made in Italie, 90-er jaren.
Giorgetti fauteuil and hokker