Mahogany partner desk
Noten Napoleon III bureau-plat met cabriolepoten en bronzen beslag, eind 19e eeuw, 83 x 122 x 62 cm.
oak desk
Eiken partnerdesk met zwartleer ingelegd blad, 3 doorschuif laden en 4 paneeldeuren, eind 19e eeuw, 80 x 165 x 96 cm.
Mahogany cylinder desk
Mahonie cilinderbureau, interieur met 4 laadjes en plintlade op sabelpoten, 110 x 93 x 56 cm.
Black desk, 20th century
Mahogany Willem III desk
Mahonie Willem III cilinderbureau met 4 laden en interieur met paneeldeurtje en 4 laadjes, Holland circa. 1880, 140 x 125 x 73 cm.
Mahogany ladies' desk
Mahonie damesbureau met in de opstand en onder het schrijfblad 2 laden, het geheel ingelegd met band intarsia, ca. 1900, 109 x 90 x 51 cm.
oak desk
Oak Art Deco desk
Eiken Art Deco bureau met 7 laden en 2 uitschuifbladen, ca. 1925/30, 76 x 165 x 90 cm.
Zwart metalen designbureaulamp, Richard Sapper, model Tizio voor Artemide, Italie, 70-er jaren.
Oak Amsterdam school desk
Oak Art Deco desk
Eiken Art Deco bureau met 5 laden, paneeldeur waarachter 3 interne laden en opklapbaar verlaagt schrijfgedeelte, ca. 1925, 77 x 140 x 80 cm.
teakwood desk chair
Teakhouten Art Deco bureaustoel met gevlochten rieten zitting, Indonesie ca. 1925.
Oak Art Deco desk
Eiken Art Deco bureau 6 laden en koperen hoekstukken, ca. 1920, 77 x 137 x 76 cm.
walnut Art Deco desk
Noten Art Deco niervormig bureau met glazen plaat en 5 laden en open ruimte in achtwand, ca. 1930, 80 x 172 x 85 cm.
Art Deco bureaulamp op bronzen voet en opaline kap, hoogte 36 cm.
Lot of 2 brass desk lamps
Lot van 2 messing bureaulampen, zgn. notarislamp met geel en groen glazen kap, hoogte 37 en 25 cm.