Spring auction

21 items 21 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Auction details

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

Viewing dates

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Item Type

Remove filter
You’re currently pending approval by the auctioneer. In the meantime you can continue to place bids from the lot page which will be accepted once you’re approved.

Filtered by:

  • Item Type
21 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Mahonie Louis XVI gebombeerd cilinder bureau, met uitschuifbaar schrijfblad, interieur met 6 laadjes en paneeldeurtje op 3 gebogen laden en brons ...

Mahonie Victoriaans partner-desk met groenleer ingelegd blad en 6 laden op gedraaide poten uitlopend in messing wieltjes, Engeland, circa 1880, 72...

Mahonie partnerbureau met bruinleder ingelegd blad en 6 plintladen op ladenblokken met 6 laden en 2 paneeldeuren, Engeland, circa 1830, 80 x 167 x...

Noten Napoleon III bureau-plat met cabriolepoten en bronzen beslag, eind 19e eeuw, 83 x 122 x 62 cm.

Mahonie Louis XVI cilinderbureau met inwendig interieur van diverse laatjes en deur ingelegd met intarsia, onder het blad 5 laden met bronzen besl...

Noten Louis XVI cilinderbureau met uitschuifbaar schrijfblad, interieur met 9 laadjes en jalouziedeurtje op 3 laden met bronzen beslag, Holland, e...

Lot 153

oak desk

Eiken partnerdesk met zwartleer ingelegd blad, 3 doorschuif laden en 4 paneeldeuren, eind 19e eeuw, 80 x 165 x 96 cm.

Mahonie cilinderbureau, interieur met 4 laadjes en plintlade op sabelpoten, 110 x 93 x 56 cm.

Zwartlak houten bureau met schuine schrijfklep waarachter een interieur met vakken, 4 laden met goudverf chinoiserie decor van kraanvogels op bloe...

Mahonie Willem III cilinderbureau met 4 laden en interieur met paneeldeurtje en 4 laadjes, Holland circa. 1880, 140 x 125 x 73 cm.

Mahonie damesbureau met in de opstand en onder het schrijfblad 2 laden, het geheel ingelegd met band intarsia, ca. 1900, 109 x 90 x 51 cm.

Lot 501

oak desk

Eiken  partnerbureau met groenleer ingelegd blad, uitschuifbare planken op blokken met 3 paneeldeuren en 2 laden,  75 x 260 x 170 x 107 cm. hierbi...

Eiken Art Deco bureau met 7 laden en 2 uitschuifbladen, ca. 1925/30, 76 x 165 x 90 cm.

Zwart metalen designbureaulamp, Richard Sapper, model Tizio voor Artemide, Italie, 70-er jaren.

Eiken Amsterdamse school bureau met rood leer blad, plintlade en 2 paneeldeuren en interieur met 3 uitschuifbare laden en 2 uitschuifbare planken,...

Eiken Art Deco bureau met 5 laden, paneeldeur waarachter 3 interne laden en opklapbaar verlaagt schrijfgedeelte, ca. 1925, 77 x 140 x 80 cm.

Teakhouten Art Deco bureaustoel met gevlochten rieten zitting, Indonesie ca. 1925.

Eiken Art Deco bureau 6 laden en koperen hoekstukken, ca. 1920, 77 x 137 x 76 cm.

Noten Art Deco niervormig bureau met glazen plaat en 5 laden en open ruimte in achtwand, ca. 1930, 80 x 172 x 85 cm.

Art Deco bureaulamp op bronzen voet en opaline kap, hoogte 36 cm.

Lot van 2 messing bureaulampen, zgn. notarislamp met geel en groen glazen kap, hoogte 37 en 25 cm.

Loading...Loading...