Noten salontafel met ingelegd blad op 4-sprant, 19e eeuw, 57 x 117 x 87 cm.
Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China, 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.
Black-painted elm coffee table
Zwartgeschilderd iepenhouten salontafel op blokpoten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 50 x 98 cm. Conditie: beschadigingen.
Teak coffee table
Teakhouten salontafel met deels koperen blad en ajour ijzeren plateau van figuren, olifanten en pauw onder glazen blad, India, 42 x 36 x 89 cm.
Bronzen Hollywood-Regency stijl salontafel met geslepen glazen blad gedragen door drie dolfijnen, 70-er jaren, 48 x 110 cm.
Glass coffee table
Glazen salontafel gedragen door 2 polychroom beschilderde houten knielende Moren, 50 x 160 x 80 cm.
Hollywood-Regency stijl salontafel met geslepen glazen blad op groen metalen onderstel met korenschoven, 41 x 130 x 70 cm.
Dikglazen Hollywood Regency designsalontafel op bronzen poten, Peter Ghyczy, model T24, Hongarije, 70-er jaren, 45 x 140 x 112 cm.
Rosewood veneered coffee table
Palissander gefineerde salontafel, Scandinavië, 70-er jaren, 43 x 97 cm.
Coffee table
Salontafel uit de ALLEGRETTO collectie op RVS onderstel met bruin esdoorn blad, etiket onderzijde, 35 x 190 x 90 cm.
Coffee table with glass top
Salontafel met glazen blad op zwartmetalen onderstel en rieten etage, 38 x 77 x 77 cm.
glass vintage coffee table
Dikglazen vintage salontafel met aluminium zijsteunen, ontwerp Pierangelo Gallotti voor Gallotti en Radice, Italië 1970, 36 x 80 x 80 cm.
coffee table
Zwart kunststof design salontafel, ontwerper Vico Magistretti voor Artemide, jaren 70, 30 x 70 x 70 cm.
set of 3 coffee tables
Serie van 3 zwart kunststof stapelbare design bijzettafeltjes, ontwerper Vico Magistretti voor Artemide, jaren 70, 23 x 45 x 45 cm.
Birch wood design coffee table
Coffee table with cut glass top
Salontafel met geslepen glazen rond blad op ijzeren ronde voet, ontwerper Maurice Barilone voor Roche Bobois, 1980, 45 x 140 cm.
Salontafel met bronzen liggende beer en glazen blad, 45 x 80 x 39 cm. (Glasplaat met randschilfertje).
design coffee table
Zwartgebeitst salontafel van 2 boomstammen op ijzeren onderstel, 34 x 110 x 110 cm.