Mahogany laundry chest
Mahonie wascommode met marmeren blad op 4 laden met houten trekkers, 19e eeuw, 77 x 125 x 76 cm.
blanket chest
Eiken dekenkist met 3 frontpanelen, rustend op sleepoten, 18e eeuw, 47 x 128 x 55 cm.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met gestoken frontpaneel en ijzeren schanieren, 18e eeuw, 67 x 122 x 55 cm.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen, rozetbanden en plintlade op poten met gestoken leeuwenmaskers, 80 x 117 x 56 cm.
Louis XVI style chest of drawers
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, 60 x 110 x 47 cm.
Oak chest, 18th century
Eiken dekenkist met zadeldeksel, gestoken front panelen, Holland, 18e eeuw, 76 x 120 x 57 cm.
Oak blanket chest
Wooden bridal chest
Teak or djati wood V.O.C. chest
Oak Colonial blanket chest
Eiken Koloniale dekenkist met messing beslag en grepen, eind 19e eeuw, 58 x 105 x 60 cm.
colonial chest with nameplate
Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten, sluitbanden en naamplaat "J.L. van Wyhe", 60 x 77 x 46 cm.
colonial travel chest
Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten en ornamenten, 49 x 84 x 42 cm.
Wortelnoten gefineerd Art Deco-stijl commode met 3 laden, 92 x 117 x 42 cm.