Spring auction

17 items 17 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
17 items

Mahonie wascommode met marmeren blad op 4 laden met houten trekkers, 19e eeuw, 77 x 125 x 76 cm.

Eiken dekenkist met 3 frontpanelen, rustend op sleepoten, 18e eeuw, 47 x 128 x 55 cm.

Eiken dekenkist met gestoken frontpaneel en ijzeren schanieren, 18e eeuw, 67 x 122 x 55 cm.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen, rozetbanden en plintlade op poten met gestoken leeuwenmaskers, 80 x 117 x 56 cm.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, 60 x 110 x 47 cm.

Eiken dekenkist met zadeldeksel, gestoken front panelen, Holland, 18e eeuw, 76 x 120 x 57 cm.

Eiken Koloniale dekenkist met messing beslag en grepen, eind 19e eeuw, 58 x 105 x 60 cm.

Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten, sluitbanden en naamplaat "J.L. van Wyhe", 60 x 77 x 46 cm.

Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten en ornamenten, 49 x 84 x 42 cm.

Wortelnoten gefineerd Art Deco-stijl commode met 3 laden, 92 x 117 x 42 cm.