Spring auction

104 items 104 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
104 items

Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.Conditie: Zitting doorgezakt.

Stel mahoniehouten stoelen met rechte rugleuning, eind 19e eeuw.

Serie van 6 eiken stoelen met opengewerkte leuning, eind 19e eeuw.

Mahonie Empire bureaustoel met stoffen zitting, eind 19e eeuw.

Bruinlederen armfauteuil op gestoken poten met waaiermotieven op bolklauwpoten.

Mahonie armstoel met gestoken zwanen bekleed met geribde stof, 19e eeuw.

Serie van 4 Chippendale-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning, rode stoffen zitting op bolklauwpoten, 19e eeuw.

Witgeschilderde Biedermeier armfauteuil met rood velours bekleding, 19e eeuw.

Serie van 9 eiken stoelen met opengewerkte rugleuning en zwart stoffen zitting, waaronder 1 armstoel.

Serie van 14 eiken stoelen met opgewerkte rugleuning en groenstoffen zitting, waaronder 1 armstoel.

Stel notenhouten Louis Philippe armstoelen met gestoken kuif en blauw velourse bekleding, 19e eeuw.

Serie van 6 walnoten Louis XV-stijl stoelen met gestoken schelpmotief in kuif en groenlederen zitting, met label, Italië, 20e eeuw.

Notenhouten stoel, met H-vormige regel en rechte rugleuning, vermoedelijk Zuid Europa, 18e eeuw, hoogte 95 cm.

stel zwartlak stoelen met groen velours en goudlak bies, 19e eeuw.

Eiken bakstoel met houten panelenrugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.

Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.

Serie van 6 mahonie Hepplewhite-stijl stoelen met schildvormige rugleuning van korenschoven en vruchtenhouten inlegwerk en bruinleren zitting.

Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.

Notenhouten Dagobert stoel versierd met bladermotieven en saters, 19e eeuw, hoogte 85 cm.Conditie: Beschadiging jacobsschelp boven.

Lot 129

Oak chair

Eiken stoel met houten rugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.

Stel mahonie Biedermeier armstoelen met gebogen armleuningen en gestreept groen velourse zitting, 19e eeuw.

Teakhouten bibliotheek trapje/stoel.

Set van 5 eiken krakelingstoelen met roze velours, begin 20e eeuw.

Olmenhouten stoel, “Horseshoe back chair”, gedecoreerd met linkswijzende swastika, China, eind 19e eeuw, hoogte 90 cm.

Eiken Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding.

Lot 220

Walnut armchair

Noten armstoel met gestoken kuif en blauw velourse bekleding.

Serie van 6 barokstijl stoelen met crème bekleding.

Serie van 5 mahonie Victoriaanse stoelen met velourse bekleding op cannelure poten, Engeland ca. 1880. (1x afwijkend in kleur)

Serie van 4 Biedermeier stoelen en een mahonie Biedermeier tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant en klauwpoten, 19e eeuw, 73 x 102 cm.

Stel mahonie stoelen met zijden geweven zitting, 19e eeuw. (fineer mist op leuning)

Houten Bibliotheek trapje opklapbaar als stoel, etiket HS collectie.

Lot 511

Club armchair

Club fauteuil bekleed met bruin leer.

Lot 529

oak armchair

Eiken Haagse School rookfauteuil met verstelbare rugleuning, ca. 1925.

Lot 536

Oak armchair

Eiken Haagse school clubfauteuil met coromandel houten accenten, ontwerp  Anton Lucas te Leiden, ca. 1925.

Lot 537

oak armchair

Eiken Haagse School armstoel met coromandel houten accenten, ca. 1925.

Lot 542

Bendic armchair

Bendic armstoel bekleed met bruin leder met los zitkussen, rustend op houten poten.

Lot 563

Set of chairs

Stel teakhouten houten stoelen, de rugleuning gedecoreerd met bloem, Indonesië, 20e eeuw, hoogte 90 cm.

Teakhouten Art Deco bureaustoel met gevlochten rieten zitting, Indonesie ca. 1925.

Lot 580

Wing chair

Oorfauteuil met gekleurde bekleding, circa 1920/30, hoogte 94 cm.

Beukenhouten Thonet-stijl stoel, met onleesbare stempel op onderzijde, mogelijk Oostenrijk, circa 1920.

Gebeitst houten kinderstoel met paneeldeurtje en buikspreekpop ''Chucky, hoogte 93 cm.

Set van 6 grenenhouten stoelen, ontwerp A.J. Kropholler (1881-1973), Amsterdamse school, vermoedelijk ontwerp voor gemeente, documentatie aanwezig

Eiken Schuitema armstoel met okergele stoffen bekleding (gebruikerssporen)

Stel Lensvelt Flag stoelen met grijze bekleding op chroombuis onderstel, ontwerp Gerard van den Berg, model Tulp. (met label onderzijde.

Gelakt houten stoel, zogenaamde 'rood-blauwe stoel', naar Gerrit Rietveld

Serie van 12 rood kunstoffen kuipstoelen op verchroomde poten, gemerkt onderzijde Drop Scab, ontwerp Alberto Arter, Fabrizio Citton, Italie.

Serie van 4 gekleurd beukenhouten design stoelen op verchroomd onderstel, sticker onderzijde Phoenix Denmark, 90-er jaren.

Verchroomde design stoel met geel lederen kussen, ontwerper Gerard van den Berg  voor Montis, model vlinderstoel, 80-er jaren. (met label)

Serie van 4 polypropyleen design stoelen, ontwerp Philippe Starck voor Kartell, model Dr. No.

Stel cilindervormige aluminium traanplaat design kuipstoelen met stoffen fruitkussens.

Beukenhouten balansstoel met rode bekleding, Peter Opsvik voor Stokke Varier, model Aculum, Noorwegen.