Set of 6 elmwood chairs
Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.Conditie: Zitting doorgezakt.
Series of 2 mahogany chairs
Stel mahoniehouten stoelen met rechte rugleuning, eind 19e eeuw.
6 openwork wooden chairs
Serie van 6 eiken stoelen met opengewerkte leuning, eind 19e eeuw.
Mahogany Empire office chair
Mahonie Empire bureaustoel met stoffen zitting, eind 19e eeuw.
Brown leather armchair
Bruinlederen armfauteuil op gestoken poten met waaiermotieven op bolklauwpoten.
Mahonie armstoel met gestoken zwanen bekleed met geribde stof, 19e eeuw.
Serie van 4 Chippendale-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning, rode stoffen zitting op bolklauwpoten, 19e eeuw.
Witgeschilderde Biedermeier armfauteuil met rood velours bekleding, 19e eeuw.
Black Forest chair
Series of 9 oak chairs
Serie van 9 eiken stoelen met opengewerkte rugleuning en zwart stoffen zitting, waaronder 1 armstoel.
Series of 14 oak chairs
Serie van 14 eiken stoelen met opgewerkte rugleuning en groenstoffen zitting, waaronder 1 armstoel.
Stel notenhouten Louis Philippe armstoelen met gestoken kuif en blauw velourse bekleding, 19e eeuw.
Serie van 6 walnoten Louis XV-stijl stoelen met gestoken schelpmotief in kuif en groenlederen zitting, met label, Italië, 20e eeuw.
Notenhouten stoel, met H-vormige regel en rechte rugleuning, vermoedelijk Zuid Europa, 18e eeuw, hoogte 95 cm.
stel zwartlak stoelen met groen velours en goudlak bies, 19e eeuw.
Oak baking chair
Eiken bakstoel met houten panelenrugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.
A set of 6 chairs
Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.
Serie van 6 mahonie Hepplewhite-stijl stoelen met schildvormige rugleuning van korenschoven en vruchtenhouten inlegwerk en bruinleren zitting.
Oak Dagobert armchair
Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.
Walnut Dagobert chair
Notenhouten Dagobert stoel versierd met bladermotieven en saters, 19e eeuw, hoogte 85 cm.Conditie: Beschadiging jacobsschelp boven.
Oak chair
Eiken stoel met houten rugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.
a set of 2 mahogany chairs
Stel mahonie Biedermeier armstoelen met gebogen armleuningen en gestreept groen velourse zitting, 19e eeuw.
Set of 5 oak pretzel chairs
Set van 5 eiken krakelingstoelen met roze velours, begin 20e eeuw.
Chinese Horseshoe back chair
Olmenhouten stoel, “Horseshoe back chair”, gedecoreerd met linkswijzende swastika, China, eind 19e eeuw, hoogte 90 cm.
Oak Renaissance style armchair
Eiken Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding.
Walnut armchair
Noten armstoel met gestoken kuif en blauw velourse bekleding.
Series of 6 Baroque style chairs
Serie van 6 barokstijl stoelen met crème bekleding.
a set of 5 chairs
Serie van 5 mahonie Victoriaanse stoelen met velourse bekleding op cannelure poten, Engeland ca. 1880. (1x afwijkend in kleur)
Series of 4 Biedermeier chairs
Serie van 4 Biedermeier stoelen en een mahonie Biedermeier tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant en klauwpoten, 19e eeuw, 73 x 102 cm.
Set of mahogany chairs
Stel mahonie stoelen met zijden geweven zitting, 19e eeuw. (fineer mist op leuning)
wooden library stairs/chair
Houten Bibliotheek trapje opklapbaar als stoel, etiket HS collectie.
oak armchair
Eiken Haagse School rookfauteuil met verstelbare rugleuning, ca. 1925.
Oak armchair
Eiken Haagse school clubfauteuil met coromandel houten accenten, ontwerp Anton Lucas te Leiden, ca. 1925.
oak armchair
Eiken Haagse School armstoel met coromandel houten accenten, ca. 1925.
Bendic armchair
Bendic armstoel bekleed met bruin leder met los zitkussen, rustend op houten poten.
Set of chairs
Stel teakhouten houten stoelen, de rugleuning gedecoreerd met bloem, Indonesië, 20e eeuw, hoogte 90 cm.
teakwood desk chair
Teakhouten Art Deco bureaustoel met gevlochten rieten zitting, Indonesie ca. 1925.
Beukenhouten Thonet-stijl stoel, met onleesbare stempel op onderzijde, mogelijk Oostenrijk, circa 1920.
Gebeitst houten kinderstoel met paneeldeurtje en buikspreekpop ''Chucky, hoogte 93 cm.
Series of 4 oak Schuitema chairs
Set of 6 chairs, Kropholler
Set van 6 grenenhouten stoelen, ontwerp A.J. Kropholler (1881-1973), Amsterdamse school, vermoedelijk ontwerp voor gemeente, documentatie aanwezig
Oak Schuitema armchair
Eiken Schuitema armstoel met okergele stoffen bekleding (gebruikerssporen)
Stel Lensvelt Flag stoelen met grijze bekleding op chroombuis onderstel, ontwerp Gerard van den Berg, model Tulp. (met label onderzijde.
Set black leather armchairs
design lounge chair
Wooden chair, after Rietveld
Gelakt houten stoel, zogenaamde 'rood-blauwe stoel', naar Gerrit Rietveld
set of 12 Drop Scab chairs
Serie van 12 rood kunstoffen kuipstoelen op verchroomde poten, gemerkt onderzijde Drop Scab, ontwerp Alberto Arter, Fabrizio Citton, Italie.
Serie van 4 gekleurd beukenhouten design stoelen op verchroomd onderstel, sticker onderzijde Phoenix Denmark, 90-er jaren.
Verchroomde design stoel met geel lederen kussen, ontwerper Gerard van den Berg voor Montis, model vlinderstoel, 80-er jaren. (met label)
set of 4 Philippe Starck chairs
Serie van 4 polypropyleen design stoelen, ontwerp Philippe Starck voor Kartell, model Dr. No.
a pair of aluminium chairs
Stel cilindervormige aluminium traanplaat design kuipstoelen met stoffen fruitkussens.
Beech wood balance chair
Beukenhouten balansstoel met rode bekleding, Peter Opsvik voor Stokke Varier, model Aculum, Noorwegen.
Beech wood balance chair