Set of silver one-light candlesticks
A pair of silver candlesticks
Stel zilveren kandelaars, gemerkt Hazorfim, 925/000, hoogte 29 cm.
Zilveren kandelaar, Engeland, Birmingham, jaarletter: "P": 1939-1940, bruto gewicht 277 gram, hoogte 23 cm. (Verzwaard.)
Set candlesticks
Stel zilveren eenlichts kandelaars, Sterling, USA Fifth Avenue. hoogte 17 cm. (Verzwaard.)
Set candlesticks, England
Stel zilveren eenlichts kandelaars, op vierkante voet, Engeland, 925/000, Sheffield, jaarletter: "p": 1907, "x": 1915, h. 22 cm. verzwaard.
Stel zilveren kandelaars, gehalte 925/000, Engeland, Birmingham, jaarletter: "i": 1908, bruto gewicht 728 gram, hoogte 14 cm. (Verzwaard.)