Spring auction

48 items 48 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
48 items

Grenenhouten linnenkast, zogenaamde tuigkast met rechte kap, een paneeldeur en plintlade, Duitsland, 198 x 127 x 66 cm.

Mahonie Regency-stijl dressoir met lade en 2 paneeldeuren als valse laden, op taps toelopende poten, Engeland, 92 x 153 x 56 cm.

Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.

Lot 44

Oak sideboard

Eiken Renaissance-stijl kast met 2 briefpaneel deuren en interieur met 2 laden, 18e eeuw (en later), 82 x 133 x 62 cm. (bovenkast van buffet)

Mahonie breakfront linnenkast met rechte kap, een spiegeldeur en 2 paneeldeuren en 3 plintladen, Frankrijk, eind 19e eeuw, 215 x 240 x 55 cm.

Walnoten Louis Philippe commode met zwart marmeren blad en 4 laden, Frankrijk, 19e eeuw, 100 x 130 x 57 cm.

Mahonie open commodemet groenmarmeren blad, plintlade en 2 open vakken op klauwpoten, 19e eeuw, 88 x 86 x 48 cm.

Eiken Renaissance-stijl open boekenkast met gestoken "knorren" in kap en gestoken leeuwenmaskers en maskerons, 19e eeuw, 198 x 160 x 54 cm.

Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en plintlade, 19e eeuw, 69 x 49 x 38 cm.

Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 95 x 105 x 45 cm.

Mahonie Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 97 x 112 x 51 cm.

Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 90 x 192 x 43 cm.

Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 94 x 188 x 62 cm.

Lot 201

teakwood table

Teakhouten tafel bureau met 2 laden op taps toelopende poten, Indonesië, 83 x 175 x 73 cm.

Vurenhouten Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 115 x 97 x 49 cm.

Walnoten buffetkast met 2 paneeldeuren met gestoken front, Frankrijk, 18e eeuw, 91 x 138 x 53 cm.

Eiken Art Deco bureau met 7 laden en 2 uitschuifbladen, ca. 1925/30, 76 x 165 x 90 cm.

Lot 516

oak dresser

Eiken Haagse school kast met 2 glazen schuifdeuren en 2 deels glas in lood deuren waarachter verlichting, ca. 1900, 110 x167 x 35 cm.

Eiken Art Deco boekenkast met 2 glazen deuren, ca. 1920, 132 x 117 x 37 cm.

Eiken Art Deco boekenkast met 2 deels glazen deuren en met ebbenhout ingelegd, ca. 1920, 182 x 92 x 39 cm. Conditie: bovenrichel gebroken.

Eiken Art Deco bureau met 5 laden, paneeldeur waarachter 3 interne laden en opklapbaar verlaagt schrijfgedeelte, ca. 1925, 77 x 140 x 80 cm.

Teakhouten Art Deco linnenkast met spiegeldeur (gebroken) en een lade, Indonesie ca. 1925, 203 x 77 x 50 cm.

Wortelnoten gefineerd Art Deco-stijl commode met 3 laden, 92 x 117 x 42 cm.

Reiskoffer met cognackleurig leder en messing beslag, Frankrijk, 20-er jaren, 34 x 90 x 54 cm.

Lederen reiskoffer met messing beslag, gemerkt Cosmopolis, Frankrijk, circa 1920, 32 x 90 x 54 cm.

Teakhouten Art Deco linnenkast met spiegeldeur, paneeldeur en een lade, Indonesie ca. 1925, 206 x 90 x 40 cm.

Eiken gefineerde moderne vitrinekast met 3 glasplaten, 2 facetgeslepen deuren en 2 paneeldeuren, 201 x 89 x 40 cm.

Eiken Art Deco bureau 6 laden en koperen hoekstukken, ca. 1920, 77 x 137 x 76 cm.

Jutte omtrokken hutkoffer met houten en ijzeren banden, 62 x 85 x 52 cm. (handvatten gebroken)

Teakhouten boekenkast met 6 open vakken, Indonesie, 240 x 245 x 31 cm. (3 losse delen)

Noten Art Deco niervormig bureau met glazen plaat en 5 laden en open ruimte in achtwand, ca. 1930, 80 x 172 x 85 cm.

Eiken Schuitema boekenkast met 2 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfgedeelte op 4 laden, model Castle Furniture, 192 x 130 x 42 cm.

Cilindervormige aluminium traanplaat design statafel met etage, 110 x 57 cm.

Noten ovale moderne vitrinekast met 4 glazen planken, 174 x 96 x 38 cm.

Ergonomische bureau/knie stoel met creme bekleding, ontwerp Peter Opsvik voor Stokke, model Varier, Noorwegen.

Teakhouten vintage open boekenkast met klepdeur, Denenmarken 60-er jaren, 189 x 280 x 35 cm.

Grijsmetalen designboekenkast met gele zijwanden, 50-er jaren, 95 x 97 x 29 cm.