Pine linen cupboard
Grenenhouten linnenkast, zogenaamde tuigkast met rechte kap, een paneeldeur en plintlade, Duitsland, 198 x 127 x 66 cm.
Mahogany Empire bookcase
Mahonie Regency-stijl dressoir met lade en 2 paneeldeuren als valse laden, op taps toelopende poten, Engeland, 92 x 153 x 56 cm.
Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.
Oak sideboard
Oak two-door cupboard
Eiken Renaissance-stijl kast met 2 briefpaneel deuren en interieur met 2 laden, 18e eeuw (en later), 82 x 133 x 62 cm. (bovenkast van buffet)
Mahogany bookcase
Mahonie breakfront linnenkast met rechte kap, een spiegeldeur en 2 paneeldeuren en 3 plintladen, Frankrijk, eind 19e eeuw, 215 x 240 x 55 cm.
Louis Phillipe commode
Walnoten Louis Philippe commode met zwart marmeren blad en 4 laden, Frankrijk, 19e eeuw, 100 x 130 x 57 cm.
Mahogany commode
Mahonie open commodemet groenmarmeren blad, plintlade en 2 open vakken op klauwpoten, 19e eeuw, 88 x 86 x 48 cm.
Eiken Renaissance-stijl open boekenkast met gestoken "knorren" in kap en gestoken leeuwenmaskers en maskerons, 19e eeuw, 198 x 160 x 54 cm.
Louis XVI style chest of drawers
Oak George wedding cupboard
Mahogany cupboard
Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en plintlade, 19e eeuw, 69 x 49 x 38 cm.
Mahogany commode
Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 95 x 105 x 45 cm.
Mahogany cupboard
Mahonie Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 97 x 112 x 51 cm.
Elm sideboard with 4 drawers
Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 90 x 192 x 43 cm.
Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 94 x 188 x 62 cm.
Black desk, 20th century
teakwood table
Teakhouten tafel bureau met 2 laden op taps toelopende poten, Indonesië, 83 x 175 x 73 cm.
pinewood Biedermeier commode
Vurenhouten Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 115 x 97 x 49 cm.
Walnoten buffetkast met 2 paneeldeuren met gestoken front, Frankrijk, 18e eeuw, 91 x 138 x 53 cm.
Oak Art Deco desk
Eiken Art Deco bureau met 7 laden en 2 uitschuifbladen, ca. 1925/30, 76 x 165 x 90 cm.
oak dresser
Oak Hague school cupboard
Eiken Haagse school kast met 2 glazen schuifdeuren en 2 deels glas in lood deuren waarachter verlichting, ca. 1900, 110 x167 x 35 cm.
Oak Amsterdam school desk
Oak Art Deco bookcase
Eiken Art Deco boekenkast met 2 glazen deuren, ca. 1920, 132 x 117 x 37 cm.
Lot of a teak tea furniture
Oak Art Deco bookcase
Eiken Art Deco boekenkast met 2 deels glazen deuren en met ebbenhout ingelegd, ca. 1920, 182 x 92 x 39 cm. Conditie: bovenrichel gebroken.
Oak Art Deco desk
Eiken Art Deco bureau met 5 laden, paneeldeur waarachter 3 interne laden en opklapbaar verlaagt schrijfgedeelte, ca. 1925, 77 x 140 x 80 cm.
Teakhouten Art Deco linnenkast met spiegeldeur (gebroken) en een lade, Indonesie ca. 1925, 203 x 77 x 50 cm.
Wortelnoten gefineerd Art Deco-stijl commode met 3 laden, 92 x 117 x 42 cm.
Travel trunk, France
Reiskoffer met cognackleurig leder en messing beslag, Frankrijk, 20-er jaren, 34 x 90 x 54 cm.
Travel trunk, Cosmopolis, France
Lederen reiskoffer met messing beslag, gemerkt Cosmopolis, Frankrijk, circa 1920, 32 x 90 x 54 cm.
teakwood linen cupboard
Teakhouten Art Deco linnenkast met spiegeldeur, paneeldeur en een lade, Indonesie ca. 1925, 206 x 90 x 40 cm.
Eiken gefineerde moderne vitrinekast met 3 glasplaten, 2 facetgeslepen deuren en 2 paneeldeuren, 201 x 89 x 40 cm.
Oak Art Deco desk
Eiken Art Deco bureau 6 laden en koperen hoekstukken, ca. 1920, 77 x 137 x 76 cm.
Jutte-covered trunk
Jutte omtrokken hutkoffer met houten en ijzeren banden, 62 x 85 x 52 cm. (handvatten gebroken)
teakwood bookcase
Teakhouten boekenkast met 6 open vakken, Indonesie, 240 x 245 x 31 cm. (3 losse delen)
walnut Art Deco desk
Noten Art Deco niervormig bureau met glazen plaat en 5 laden en open ruimte in achtwand, ca. 1930, 80 x 172 x 85 cm.
Oak Schuitema bookcase
Eiken Schuitema boekenkast met 2 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfgedeelte op 4 laden, model Castle Furniture, 192 x 130 x 42 cm.
Mahogany Art Nouveau sideboard,
aluminium bookcase
Cilindervormige aluminium traanplaat design statafel met etage, 110 x 57 cm.
Noten ovale moderne vitrinekast met 4 glazen planken, 174 x 96 x 38 cm.
design chair Stokke
Ergonomische bureau/knie stoel met creme bekleding, ontwerp Peter Opsvik voor Stokke, model Varier, Noorwegen.
teakwood bookcase
Teakhouten vintage open boekenkast met klepdeur, Denenmarken 60-er jaren, 189 x 280 x 35 cm.
Gray metal design bookcase
Grijsmetalen designboekenkast met gele zijwanden, 50-er jaren, 95 x 97 x 29 cm.