Spring auction

35 items 35 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
35 items

Mahonie Louis XVI kabinet, 2 paneeldeuren met gestoken guirlandes en 4 laden met bronzen beslag, Holland, circa 1800, 227 x 160 x 53 cm.

Mahonie kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 4 laden, 19e eeuw, 197 x 125 x 52 cm.

Mahonie Louis XVI penantkastje met schuin geplaatste zijkanten, roldeurfront en lade, Holland, circa 1780-1800, 77 x 79 x 39 cm.

Grijs geschilderde keukenkast met 3 planken in opstand en onderkast met 3 laden en 3 paneeldeuren, 205 x 157 x 40 cm.

Mahonie met palissander Barok notariskast met rechte kap, 2 met stermotieven ingelegde deuren op polpoten, Holland, circa 1680, 192 x 182 x 70 cm.

Eiken Louis XVI hekjes kabinet met 2 paneeldeuren op 4 laden, Holland, circa 1775-1800, 230 x 180 x 60 cm.

Lot 121

Oak cabinet

Polychroom beschilderd hoekkastje met afbeelding van Abraham en Sarah voor tent, Ameland, 18e eeuw.

Roodgelakte iepenhouten bruidskast met 2 paneeldeuren en decor van figuren in landschap, bronzen slotplaat, China, 176 x 105 x 58 cm.

Zwartgeschilderde iepenhouten hoekkast met 2 open vakken en 2 paneeldeuren met bronzen slotplaat, China, 20e eeuw, 194 x 83 x 39 cm.

Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 poortdeuren en plintlade, 19e eeuw, 240 x 180 x 67 cm.

Mahonie gefineerd schoenenkast met 2 harmonica deuren, interne lade en schuine planken, 83 x 90 x 35 cm.

Eiken Art Deco theekastje met 2 glazen schuifdeurtjes, 2 laden en 2 paneeldeuren, circa. 1925/30, 78 x 90 x 43 cm.

Eiken gefineerde moderne vitrinekast met 3 glasplaten, 2 facetgeslepen deuren en 2 paneeldeuren, 201 x 89 x 40 cm.

Noten ovale moderne vitrinekast met 4 glazen planken, 174 x 96 x 38 cm.

Beschilderd houten vintage wandkast met open schappen, 2 laden en 2 schuifdeuren, 180 x 85 x 30 cm.

Lot 782

modern cabinet

Metalen archiefkastje met 15 laadjes, etiket Silverline, 87 x 41 x 28 cm. (sleutel ontbreekt)

Teakhouten vintage modulaire wandkastmet 6 paneeldeuren en 6 laden, Cees Braakman voor Pastoe, uit de serie Made to Measure, 50-er jaren.