Zilveren rijkbewerkte memento mori medaillionbroche, met schildering van engel op porselein, 19e eeuw, 6 x 5,5 cm.
Yellow gold brooch set with citrine
White gold brooch with diamonds
Witgouden waaierbroche bezet met diamant ca. 1.1 crt gezet gemeten, gehalte 750/000, bruto gewicht 9 gram
Geelgouden broche bezet met granaten en zaadparels, gehalte 585/000, vroeg 20e eeuw, bruto gewicht 4,9 gram, hoogte 3 cm.
Lot with 4 yellow gold brooches
Lot goudwerk bestaande uit 4 gouden broches bezet met saffier en parel, waaronder 19e eeuw, bruto gewicht 26 gram. (Diverse kwaliteiten).
Three brooches
Lot bestaande uit broches en oorstekers bezet met granaten.
Uni David-Andersen, silver brooch
Uni David-Andersen, zilveren broche, gehalte 925/000, 7.5 x 4 cm., bruto gewicht 38 gram.
Lot with 2 silver brooches
Lot van twee zilveren broches, waarvan één met bloedkoraal en één met citrien, gehalte 925/000, bruto gewicht 10.8 gram.
Two gold plated brooches
Twee vergulde broches met klimopbladeren, Christian Dior, 5 x 7.5, 6.5 x 3.5 cm. (In originele doos.)