Spring auction

24 items 24 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
24 items

Geelgouden stijve armband bezet met granaten, waaraan bakslot met veilingheidskoord, diameter 6.6 cm., bruto gewicht 13.1 gram.

Geelgouden armband met fantasieschakel, gehalte 585/000, gewicht circa 27.4 gram, lengte 18 cm.

Geelgouden armband bezet met saffier, circa 12 ct., gehalte 750/000, bruto gewicht 11 gram, lengte 17.5 cm.

Geelgouden armband bezet met gekleurde lava cameeën met afbeeldingen van links en rechts kijkende goden en profil, Italië, 19e eeuw, lengte 19 cm.

Gouden gourmet schakelband, gehalte 585/000, bruto gewicht 11 gram, lengte 19 cm.

Geelgouden massief gourmet schakelband, geh. 916/000, bruto gewicht 53 gram, lengte 17 cm.

Bicolor set bestaande uit stijve armband en oorstekers, gehalte 585/000, bruto gewicht 5.8 gram.

Witgouden armband bezet met diamant briljantslijpsel ca. 0.90 crt, bruto gewicht 20 gram. l. 19 cm. gehalte 750/000 (gezet gemeten)

Gouden armband aan schuifslot met zekering, gehalte 585/000, bruto gewicht 36 gram, lengte 19 cm.

Geelgouden ajourbewerkte stijve armband, met veilingheidsketting en bakslot, gehalte 585/000, 19 eeuw, diameter 6.5 cm, bruto gewicht 14,9 gram.

Geelgouden filigrain armband, met rozetten ingelegd met blauw emaille, BWG, 19e eeuw, bruto gewicht 11 gram, lengte 18 cm.

Witgouden gevlochten  armband bezet met blauwe saffieren en diamanten briljantslijpsel ca. 0.60 crt. , aan bakslot,  gehalte 585/000, l. 19 cm.

Witgouden armband bezet met saffier, circa 20.25 ct., gehalte 750/000, bruto gewicht 16.3 gram, lengte 18.5 cm.

Witgouden tennisarmband bezet met diamant briljant geslepen, circa 7.56 ct., G/H, SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 17.6 gram, lengte 18.5 cm.

Witgouden gematteerde armband  bezet met robijnen en diamanten ca. 1.2 crt. gezet gemeten, gehalte 750/000, bruto geiwcht 18 gram. l. 19 cm.

Frey Wille, Contessa, Magic Sphinx, stijve armband met emaille, gemerkt, diameter 6,5 cm. (In originele doos, met aankoopbewijs).

Djokja zilveren armband en filigrain zilveren armband, Indonesië, lengtes respectievelijk 17 en 17.5 cm.

Messing armband, met bakslot, Sarpaneva, 70-er jaren, lengte 18.5 cm.