Yellow gold bracelet with garnet
Geelgouden stijve armband bezet met granaten, waaraan bakslot met veilingheidskoord, diameter 6.6 cm., bruto gewicht 13.1 gram.
Yellow gold bracelet
Geelgouden armband met fantasieschakel, gehalte 585/000, gewicht circa 27.4 gram, lengte 18 cm.
Cameo golden bracelet
Yellow gold bracelet with sapphire
Geelgouden armband bezet met saffier, circa 12 ct., gehalte 750/000, bruto gewicht 11 gram, lengte 17.5 cm.
Yellow gold bracelet with lava cameo
Geelgouden armband bezet met gekleurde lava cameeën met afbeeldingen van links en rechts kijkende goden en profil, Italië, 19e eeuw, lengte 19 cm.
Gold gourmet link bracelet
Gouden gourmet schakelband, gehalte 585/000, bruto gewicht 11 gram, lengte 19 cm.
Yellow gold bracelet
Geelgouden massief gourmet schakelband, geh. 916/000, bruto gewicht 53 gram, lengte 17 cm.
Bicolor set bestaande uit stijve armband en oorstekers, gehalte 585/000, bruto gewicht 5.8 gram.
Witgouden armband bezet met diamant briljantslijpsel ca. 0.90 crt, bruto gewicht 20 gram. l. 19 cm. gehalte 750/000 (gezet gemeten)
Gold bracelet on sliding clasp
Gouden armband aan schuifslot met zekering, gehalte 585/000, bruto gewicht 36 gram, lengte 19 cm.
Yellow gold bracelet
Geelgouden ajourbewerkte stijve armband, met veilingheidsketting en bakslot, gehalte 585/000, 19 eeuw, diameter 6.5 cm, bruto gewicht 14,9 gram.
Filigrain bracelet, 19th century
Geelgouden filigrain armband, met rozetten ingelegd met blauw emaille, BWG, 19e eeuw, bruto gewicht 11 gram, lengte 18 cm.
White gold bracelet
Witgouden gevlochten armband bezet met blauwe saffieren en diamanten briljantslijpsel ca. 0.60 crt. , aan bakslot, gehalte 585/000, l. 19 cm.
White gold bracelet with sapphire
Witgouden armband bezet met saffier, circa 20.25 ct., gehalte 750/000, bruto gewicht 16.3 gram, lengte 18.5 cm.
White gold tennis bracelet
Witgouden tennisarmband bezet met diamant briljant geslepen, circa 7.56 ct., G/H, SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 17.6 gram, lengte 18.5 cm.
White gold matted bracelet with ruby
Witgouden gematteerde armband bezet met robijnen en diamanten ca. 1.2 crt. gezet gemeten, gehalte 750/000, bruto geiwcht 18 gram. l. 19 cm.
Frey Wille Contessa bracelet
Frey Wille, Contessa, Magic Sphinx, stijve armband met emaille, gemerkt, diameter 6,5 cm. (In originele doos, met aankoopbewijs).
Djokja zilveren armband en filigrain zilveren armband, Indonesië, lengtes respectievelijk 17 en 17.5 cm.
Brass bracelet, Sarpaneva
Messing armband, met bakslot, Sarpaneva, 70-er jaren, lengte 18.5 cm.