Mahogany Empire bookcase
Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.
Mahogany bookcase
Mahonie breakfront linnenkast met rechte kap, een spiegeldeur en 2 paneeldeuren en 3 plintladen, Frankrijk, eind 19e eeuw, 215 x 240 x 55 cm.
Eiken Renaissance-stijl open boekenkast met gestoken "knorren" in kap en gestoken leeuwenmaskers en maskerons, 19e eeuw, 198 x 160 x 54 cm.
Oak Art Deco bookcase
Eiken Art Deco boekenkast met 2 glazen deuren, ca. 1920, 132 x 117 x 37 cm.
Oak Art Deco bookcase
Eiken Art Deco boekenkast met 2 deels glazen deuren en met ebbenhout ingelegd, ca. 1920, 182 x 92 x 39 cm. Conditie: bovenrichel gebroken.
teakwood bookcase
Teakhouten boekenkast met 6 open vakken, Indonesie, 240 x 245 x 31 cm. (3 losse delen)
Oak Schuitema bookcase
Eiken Schuitema boekenkast met 2 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfgedeelte op 4 laden, model Castle Furniture, 192 x 130 x 42 cm.
aluminium bookcase
Cilindervormige aluminium traanplaat design statafel met etage, 110 x 57 cm.
teakwood bookcase
Teakhouten vintage open boekenkast met klepdeur, Denenmarken 60-er jaren, 189 x 280 x 35 cm.
Gray metal design bookcase
Grijsmetalen designboekenkast met gele zijwanden, 50-er jaren, 95 x 97 x 29 cm.