Spring auction

11 items 11 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

  • Item Type
11 items

Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.

Mahonie breakfront linnenkast met rechte kap, een spiegeldeur en 2 paneeldeuren en 3 plintladen, Frankrijk, eind 19e eeuw, 215 x 240 x 55 cm.

Eiken Renaissance-stijl open boekenkast met gestoken "knorren" in kap en gestoken leeuwenmaskers en maskerons, 19e eeuw, 198 x 160 x 54 cm.

Eiken Art Deco boekenkast met 2 glazen deuren, ca. 1920, 132 x 117 x 37 cm.

Eiken Art Deco boekenkast met 2 deels glazen deuren en met ebbenhout ingelegd, ca. 1920, 182 x 92 x 39 cm. Conditie: bovenrichel gebroken.

Teakhouten boekenkast met 6 open vakken, Indonesie, 240 x 245 x 31 cm. (3 losse delen)

Eiken Schuitema boekenkast met 2 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfgedeelte op 4 laden, model Castle Furniture, 192 x 130 x 42 cm.

Cilindervormige aluminium traanplaat design statafel met etage, 110 x 57 cm.

Teakhouten vintage open boekenkast met klepdeur, Denenmarken 60-er jaren, 189 x 280 x 35 cm.

Grijsmetalen designboekenkast met gele zijwanden, 50-er jaren, 95 x 97 x 29 cm.