Rood en verguld houten tradioneel ledikant met gestoken vogels, bloemen en draken, Madura, Oost Java, Indonesië.
Lot 779
Designer sofa bed, Martin Visser
Design slaapbank met blauwe stof bekleed, op verchroomd onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum. (Beschadiging in bekleding).
Lot 781
Pastoe day bed
Teakhouten Pastoe daybed met groen geweven bekleding, 60-er jaren, 42 x 185 x 70 cm.