Brown leather armchair
Bruinlederen armfauteuil op gestoken poten met waaiermotieven op bolklauwpoten.
Mahonie armstoel met gestoken zwanen bekleed met geribde stof, 19e eeuw.
Witgeschilderde Biedermeier armfauteuil met rood velours bekleding, 19e eeuw.
Stel notenhouten Louis Philippe armstoelen met gestoken kuif en blauw velourse bekleding, 19e eeuw.
Oak Dagobert armchair
Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.
Oak Renaissance style armchair
Eiken Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding.
Walnut armchair
Noten armstoel met gestoken kuif en blauw velourse bekleding.
oak armchair
Eiken Haagse School rookfauteuil met verstelbare rugleuning, ca. 1925.
Oak armchair
Eiken Haagse school clubfauteuil met coromandel houten accenten, ontwerp Anton Lucas te Leiden, ca. 1925.
oak armchair
Eiken Haagse School armstoel met coromandel houten accenten, ca. 1925.
Bendic armchair
Bendic armstoel bekleed met bruin leder met los zitkussen, rustend op houten poten.
Oak Schuitema armchair
Eiken Schuitema armstoel met okergele stoffen bekleding (gebruikerssporen)
Stel Lensvelt Flag stoelen met grijze bekleding op chroombuis onderstel, ontwerp Gerard van den Berg, model Tulp. (met label onderzijde.
Set black leather armchairs
4 armchairs by Charles Eames
Serie van 4 armstoelen met crème leder bekleed op verchroomd onderstel, naar ontwerp Charles Eames.
Designer armchairs
Serie van 6 designarmstoelen met lederen bekleding, (2x bruin en 4x zwart) op wieltjes, vermoedelijk Castelijn, 80-er jaren.
Serie van 4 armstoelen met zwart polyestergaas bekleed op verchroomde draaipoot, label Wilkhahn
Series of 4 beech wood armchairs
Serie van 4 beukenhouten armstoelen op verchroomde onderstel, gedateerd 2001. (beschadigingen op zittingen)
Verchroomde design armstoel met gelaste achtersteun en bakelieten armleggers, ontwerp Gispen model 207, 60-er jaren.