Remove filter- Furniture (7)
Remove filter- Chest of Drawers (7)
- Category,
Louis Phillipe commode
Walnoten Louis Philippe commode met zwart marmeren blad en 4 laden, Frankrijk, 19e eeuw, 100 x 130 x 57 cm.
Mahogany commode
Mahonie open commodemet groenmarmeren blad, plintlade en 2 open vakken op klauwpoten, 19e eeuw, 88 x 86 x 48 cm.
Louis XVI style chest of drawers
Mahogany commode
Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 95 x 105 x 45 cm.
pinewood Biedermeier commode
Vurenhouten Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 115 x 97 x 49 cm.
Lot of a teak tea furniture
Wortelnoten gefineerd Art Deco-stijl commode met 3 laden, 92 x 117 x 42 cm.