Remove filter- Silver & Silver-plated items (3)
Remove filter- Bowl (3)
- Category,
Lot 2512
A silver bowl, London
Zilveren gelobte fruitschaal, Engeland, London jaarletter: "h": 1963, met tekst achterzijde 'From Maureen Asprey Sept. 1965', breedte 21 cm.
Lot 2528
Silver cream bowl
Zilveren roomkom, met pseudo keuren, eind 19e eeuw, bruto gewicht 127 gram.
Lot 2634
Three silver Brutalist bowls
3 zilveren schalen met brutalistische decoratie, 70-er jaren, diameter respectievelijk 19.5, 15 en 10 cm., bruto gewicht 1067 gram.