Remove filter- Zilver (167)
- Cutlery (39)
- Fork (11)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Bread Basket (5)
- Platter (4)
- Silver Candlestick (4)
- Bowl (3)
- Box (3)
- Cup (3)
- Etui (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Tray (3)
- Coffee Pot (2)
- Medallion (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Tea Caddy (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Apostle Spoon (1)
- Baluster (1)
- Bell (1)
- Brooch (1)
- Chafing Dish (1)
- Chatelaine (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Dish (1)
- Drinking Cup (1)
- Ladle (1)
- Perfume Bottle (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Plate (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Silver Vase (1)
- Strainer (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Tobacco Box (1)
- Tureen (1)
- silver bowl (1)
Twee zilveren tasbeugels, 19e eeuw, waaraan fluwelen en kralentas.
Lot with 2 silver spice mills
Lot met 2 zilveren specerijenmolens, bruto gewicht 280 gram, hoogte 8.5 en 10 cm. (Diverse kwaliteit.)
Set of silver one-light candlesticks
Oil and vinegar set
Three crystal caraffes
Stel kristallen karaffen met zilveren montuur en een kristallen karafje met zilveren handvat en montuur. (diverse kwaliteiten.)
Silver cake server, Germany
A silver jardiniere, Germany
Gelobde zilveren jardinière met kristallen binnenbak, gehalte 835/000, Duitsland, bruto gewicht 500 gram.
Lot met 18 zilveren kleine vorken, gehalte 925/000, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 740 gram.
Lot silver cutlery 19 spoons
Lot met 19 kleine zilveren lepels, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 620 gram, deels met initialen voorzijde.
A silver bowl, London
Zilveren gelobte fruitschaal, Engeland, London jaarletter: "h": 1963, met tekst achterzijde 'From Maureen Asprey Sept. 1965', breedte 21 cm.
Lot with various silver ware
Lot zilverwerk waaronder asbak, messenlegger, losse bewerkte heften, houder, bruto gewicht 500 gram. (Diverse kwaliteiten).
Lot with various spoons
Lot ziveren lepels, waaronder koffielepels, bruto gewicht 450 gram diverse kwaliteit
Zilveren ovaal dienblad met palmetrand voorzien van handvatten afgezet met parelrand, gehalte 800/000, bruto gewicht 560 gram, 41 x 23 cm.
Lot with various silver
Lot zilverwerk en bestekken w.o. koffielepels, sauslepel, servetring, asbakje diverse kwaliteit, bruto gewicht 685 gram.
Various silver
Divers zilver waaronder opscheplepel, vleesvork Haags lofje, etenschuivertje, diverse lepeltjes en vorkjes.
Lot met zilveren fotolijst en zilveren plaquette met afbeelding van Moeder Gods. (Diverse kwaliteit.)
Silver tea-set
Zilveren theeservies, waarbij theepot, suikerbak en melkkan, Engeland, Sheffield, jaarletter: "w": 1914, gehalte 925/000, bruto gewicht 975 gram
Silver handle basket
Ajourbewerkt zilveren hengselmand, Birmingham, 925/000, D&L, 1887
Silver cream puff basket, 1830
A pair of silver cockrells
Stel zilveren kemphanen, gehalte 835/000, onduidelijk meesterteken, jaarletter: "n": 1973, bruto gewicht 850 gram, hoogte 21 cm. en 14 cm.
A pair of silver candlesticks
Stel zilveren kandelaars, gemerkt Hazorfim, 925/000, hoogte 29 cm.
a lot silver ware
Lot waarbij opengewerkte zilveren bonbonnière, Van Kempen, en suikerhelm met schep, geh. 835/000, bruto gewicht 306 gram.
Silver wet fruit scoop
Zilveren natfruitschep aan ebbenhouten heft, Holland, tweede helft 19e eeuw, totale lengte 20 cm, schep 7.5 x 10 cm.
Silver cream bowl
Zilveren roomkom, met pseudo keuren, eind 19e eeuw, bruto gewicht 127 gram.
12 silver knifes
Serie van 12 messen met zilveren heft gehalte 835/000. lengte 26 cm.
Lot with silver cutlery
Lot met zilveren bestekken, bruto gewicht 1400 gram. (Diverse kwaliteiten).
Een lot van 12 zilveren vorkjes versierd met parelrand en 6 fruitmesjes en vorkjes met zilveren handvaten, beiden in cassette.
A silver milk and sugar set
Zilveren roomstel, bestaande uit melkkan en suikerbak op blad, gehalte 835/000, bruto gewicht 260 gram.
Silver tea set, Germany
6-delig zilveren thee- en koffieservies, met pattipan, suiker en melkkan, comfoor, op blad, gehalte 835/000, Duitsland, bruto gewicht 1800 gram.
Zilveren kandelaar, Engeland, Birmingham, jaarletter: "P": 1939-1940, bruto gewicht 277 gram, hoogte 23 cm. (Verzwaard.)
A silver bottle coaster
Lot met zilveren miniatuur ossenwagen en dekseldoosje.
Silver cutlery, spoons and forks
Serie van 10 grote bestekdelen, lepels en vorken, rondfilet, gemonogrammeerd, gehalte 835/000, jaarletter: "t": 1903, bruto gewicht 1300 gram.
Zilveren Victoriaans toastrek, Engeland, Londen, jaarletter: "L": 1886, bruto gewicht 177 gram.
Silver coffee set, Germany, 1930s
Lot met 11 zilveren lepels, met rattestaart deels met monogram, Engeland, 18e eeuw, bruto gewicht 620 gram.
lot silver ware
Lot zilverwerk, waarbij orchideevazen, waterkom, beker, bruto gewicht 522 gram. (Diverse kwaliteiten).
Lot with silverware
Lot zilverwerk met 12 zilveren taartvorkjes met bokkepootjes en 6 zilveren mosterdlepeltjes met getorste steel, gehalte 835/000, beiden in etui.
Silver tray, Spain
Zilveren ovalen dienblad, gehalte 800/000, Spanje, bruto gewicht 1500 gram, 37 x 55 cm.
Silver serving cutlery
Zilveren dienbestek, gehalte 835/000, 1x meesterteken Van Kempen, bruto gewicht: 178 gram, lengte 26 en 28 cm.
A silver rosebowl
Djokja zilveren rozensteker, 800 gekeurd, BWG, bruto gewicht 293 gram
Lot of silver cutlery
Lot zilveren bestekken, waarbij 19 diverse zilveren vorken en 17 diverse zilveren lepels, bruto gewicht 1772 gram.
a pair of Victorian silver coasters
Victorian coffeepot, London, England
A silver soup laddle
Lot of silver spoons
Serie van 6 zilveren couverts, meesterteken: "IS": Jacob Sas II, Amsterdam, jaarletter: "A": 1760, lengte 18 en 19 cm., bruto gewicht 441 gram.
Silver fish cutlery, Haags Lofje
Opengewerkt lepelvaasje met dubbel spijlmotief met diverse zilveren theelepels, diverse makelij, bruto gewicht 415 gram.