Winter auction 2022

December auction

38 items 38 items
Auction closed (4 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Winter auction 2022

December auction

Auction closed (4 day sale)

  • ( Lots: 3001-3304)
  • ( Lots: 1001-1179)
  • ( Lots: 501-844)
  • ( Lots: 1501-1794)
  • ( Lots: 1-225)
  • ( Lots: 2501-2704)
  • ( Lots: 4001-4124)
  • ( Lots: 2001-2339)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

38 items

2 pair of golden earringsLot met 2 paar gouden oorstekers bezet met diamant. ...[more]

Lot 2003

Lot goudwerk

Lot 2008

Lot goudwerk

Set with hematiteSet met ketting en armband met hematiet kralen, l. 84 cm. met gouden bolslotje ...[more]

Set with lapis lazuli, l . 82 cm.Set waarbij ketting en armband met lapis lazuli kralen, met gouden bolslot, l. 82 cm. ...[more]

Set with jade, l. 88 cm.Set waarbij ketting en armband met jade kralen, aan gouden slot, l. 88 cm. ...[more]

Lot red coral with bracelet l. 18 cm., chain l.88 cm.Lot bloedkoraal waarbij armband l. 18 cm.,ketting l.88 cm. ...[more]

2-row Red coral necklace on a gold ball lock and tie clip2 rijig Bloedkoralen collier aan gouden bolslot en dasspeld ...[more]

Lot 2038

Lot bloedkoraal

Set with braclet and necklace with turquoiseSet waarbij turkois collier en armband met gouden bolslotje l. 96 /18 cm. ...[more]

Lot with jade brooch and pendantLot met jade broche en hanger in gouden montuur ...[more]

Lot 2167

Lot goudwerk

Lot of gold work with earrings and brooches, br.w. 17gr. var.qual.Lot goudwerk waarbij oorhangers en broches, br.gew. 17gr. div. kwal.

Assorted lot with 3 ringsLot met 3 gouden/zilveren ringen, br.gew. 8 gr. ...[more]

2 Gold knitting caps, 19th century, 585/0002 Gouden breipendoppen, 19e eeuw, 585/000 ...[more]

Pencil holder 18 ctGeelgouden pen/potlood houder, geh.750/1000 ...[more]

Lot 2178

Lot goudwerk

Assorted lot goldware gr. w. 19gr.Lot goudwerk waarbij hangers en 2 uurwerkjes, br.gew. 19 gr. ...[more]

Lot 2183

Lot goudwerk

A lot goldware with garnetsLot goudwerk, waarbij ring, broche en 3 slags kinder armbandje met granaten (waarbij broche met glasgranaat ...[more]

Lot with silver brooches, br.w. 21gr. various qual.Lot met zilveren broches, br.gew. 21 gr. div. kwal. ...[more]

Lot with 16 color stonesLot met 16 kleurstenen ...[more]

A lot with earingsLot goudwerk waarbij 2 paar oorbellen zilver/goud ...[more]

Lot of gold work including garnets, br.w. 14 gr. various quality.Lot goudwerk met o.a. granaten, br.gew. 14 gr.div. kwal. ...[more]

Assorted lot jewelry with aventurineLot sieraden met aventurijn, broche, 2 kettingen, armband, oorbellen en ring ...[more]

Asoorted lot jewelry with garnetsLot sieraden waarbij met granaten div. kwal. ...[more]

Lot 2220

Lot zilverwerk

Assorted lot silver wareLot zilverwerk waarbij, kettingen, hangers, br.gew. 241 gr. ...[more]

Lot 2221

Lot zilverwerk

Lot of silverware, including purses, br.gew. 210gr. various qual.Lot zilverwerk, waarbij o.a. beursjes, br.gew. 210gr. div. kwal.

Lot of silverware in which Dutch coins, g.w. 151 gr.Lot zilverwerk waarbij Hollandse munten, br.gew. 151 gr. ...[more]

2 silver boxes, gr.w. 190 gr.Lot met 2 zilveren etuis, geribbelde brillen etui en glad sigaren etui met monogram, br.gew. 190 gr. ...[more]