Auction house De Eland en De Zon Summer auction

Summer Auction

60 items 60 items
Auction closed (4 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Summer Auction

Auction closed (4 day sale)

  • ( Lots: 1001-1291)
  • ( Lots: 1-22*9)
  • ( Lots: 501-841)
  • ( Lots: 2001-2278)
  • ( Lots: 1501-1765)
  • ( Lots: 3001-3213)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

60 items

Lot van 2 armfauteuils bekleed met groen velours, heren en dames model ...[more]

Teakhouten schommelstoel met gestoken kuif en gevlochten zitting. ...[more]

Gebeitst houten schommelstoel met bruin leer. ...[more]

Serie van 4 Hepplewithe-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning. (zittingen sleets) ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met groen velourse bekleding en gestoken kuif, 19e eeuw. ...[more]

Stel van 2 mahonie Biedermeier stoelen met groen velours bekleed, en 2 mahonie Biedermeier stoelen, 19e eeuw. (3x gerestaureerd) ...[more]

Mahonie Biedermeier breistoel met groen velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Noten zwartlak Willem III vlinderbank met rood velourse bekleding, Holland ca. 1880, h. 112, br. 175, d. 60 cm. ...[more]

Noten Louis XV-stijl damesfauteuil met blauw stoffen bekleding. ...[more]

Stel Louis XV-stijl fauteuils met blauw velours ...[more]

Crèmelak Louis XV-stijl chaise longue met blauw velourse bekleding, h. 106, br. 200, d. 85 cm. ...[more]

Serie van 3 Biedermeier stoelen met opgewerkte rugleuning, 19e eeuw. ...[more]

Stel noten armstoelen met groen velours en gestoken leuningen, 19e eeuw. (wieltjes aanwezig) ...[more]

Pair of 2 Empire chairs with yellow lining, 19th centuryStel Gustavia-Empire stoelen met gele bekleding, 2de periode, Zweden 19e eeuw. ...[more]

Bruinlederen tweezits bank op houten poten, h. 85, br. 130, d. 80 cm. ...[more]

Eiken Dagobert stoel met gestoken wapenschild en lederen zitting. ...[more]

Bruinlederen oorfauteuil met voetenbank. ...[more]

Mahonie Biedermeier bank met geschoren velourse bekleding, gestoken front met bloemmotieven, 19e eeuw, h. 90, br. 200, d. 65 cm. ...[more]

Eiken Sgabello stoel met gestoken rugleuning, Italie 19e eeuw. ...[more]

Bruinlederen clubfauteuil op houten poten. ...[more]

Bruinlederen oorfauteuil met koperen siernagels op houten poten. ...[more]

Stel Hepplewithe-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning met decor van bloemen met gestreepte zitting, Engeland. ...[more]

Serie van 7 mahonie stoelen, w.o. 1 armstoel bekleed met gestreepte stof, eind 19e eeuw. ...[more]

Victoriaans breistoeltje met roze velourse bekleding en voetenbankje, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mahonie Empire bank versierd met snijwerk en bekleed met zwarte stof, 19e eeuw ...[more]

a set of 2 Louis XVI-stijl chairs.Stel Louis XVI-stijl fauteuils met grijs stoffen bekleding. ...[more]

Serie van 6 mahonie stoelen met ballonleuning, w.o. 2 met andere stoffering, 19e eeuw. ...[more]

Serie van 4 mahonie stoelen met rieten zitting, ca. 1900. ...[more]

Mahonie hoefvormige fauteuil met bordeaux rood vloerse bekleding. ...[more]

Serie van 5 mahonie Willem III stoelen met gestoken rugleuning en gestreepte stoffering, ca. 1880. ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met rood velourse bekleding, 19e eeuw en voetenbankje. ...[more]

Noten Willem III vlinderbank met roze velourse bekleding, Holland ca. 1880, h. 110, br. 168, d. 66 cm. ...[more]

Stel noten Louis XV-stijl damesfauteuils met geborduurde bekleding. ...[more]

Noten Louis XV-stijl damesfauteuil met zwarte skai bekleding. ...[more]

Serie van 3 Louis XVI-stijl stoelen, w.o. armstoel met gevlochten rieten leuning. ...[more]

Eiken Renaissance-stijl fauteuil met gekleurde stof, met extra wit stoffen overtrek. ...[more]

Noten Louis XV-stijl oorfauteuil crèmekleurige geschoren bekleding. ...[more]

Voetenbank met dierenprint stoffering op gedraaide poten, h. 36, br. 90, d. 60 cm. ...[more]

Creme Louis XV-stijl damesfauteuil en voetenbank. ...[more]

Mahonie Victoriaanse armstoel met groen velourse bekleding, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met oker velourse bekleding en gestoken kuif, 19e eeuw. ...[more]

a set of 6 Victoriaan chairs, EnglandSerie van 6 Victoriaanse stoelen met groen velourse bekleding, Engeland ca. 1880. ...[more]