Auction house De Eland en De Zon Summer auction

Summer Auction

33 items 33 items
Auction closed (4 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Summer Auction

Auction closed (4 day sale)

  • ( Lots: 1001-1291)
  • ( Lots: 1-22*9)
  • ( Lots: 501-841)
  • ( Lots: 2001-2278)
  • ( Lots: 1501-1765)
  • ( Lots: 3001-3213)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

33 items

Blauw graniver ronde cactuspot, ontwerper A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam in 1928, gemerkt: met ingeperst monogram, diam. 22 cm. ...[more]

Lot van 18 gekleurde glazen vazen, w.o. 1x gemerkt A.D. Copier. (allen met randschilfers) ...[more]

Stel gehamerd koperen Amsterdamse School schaaltje, gemerkt Conrad Fehn Haarlem, ca. 1930, diam. 9 cm. ...[more]

11 delen Droste cacao servies met chocoladekan (deksel met schilfertje binnenzijde), beker, 4 kop en schotels op serveerblad. ...[more]

Ambergekleurde glazen beker met test: Olympische Spelen Amsterdam 1928, ontwerp Eduard Cuypers voor Kristalunie Maastricht, h. 12 cm. ...[more]

Annagroen glazen sierglas, gemerkt, ontwerp Jaap Gidding voor Leerdam glasfabriek, ca. 1925, h. 15 cm. ...[more]

Grijskleurig Unica vaasje met relief, ontwerp A.D. Copier voor Leerdam, ges. en genummerd S286, ca. 1941, h. 23 cm. ...[more]

Lot van een Leerdam peper/zout/azijn stel en 2 paarsgekleurde waterglazen, leerdam ca. 1920. 1x ges. (randschilfertjes) ...[more]

Lot van 20 Gouda plateel, w.o. vazen, schalen, lampvoet en dienblad. (allen met schilfers en/of gerestaureerd) ...[more]

Aardewerk Art Deco siervaas met 2 grepen, gemerkt A. Dubois Noko D137, h. 17 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Heavy glass multi-colour bowl, diam. 36 cm.Dikglazen gekleurde sierschaal, diam. 36 cm. ...[more]

Heavy glass multicolour bowl, h. 21 cm.Dikglazen meerkleurige sierschaal, h. 21 cm. ...[more]

Zwartglazen Art Deco vaas met zilver/rood banddecor, De Rupel-Boom, h. 32 cm. (schilfers) ...[more]

Gipsen buste van meisje met gekruld haar, h. 35 cm. ...[more]

Geglazuurde aardewerk Mobach vaas, gemerkt onderzijde Kerstdagen 1950, h. 23 cm. ...[more]

Amber kleurige glazen Flora vaas, ontwerp A.D. Copier Leerdam ca. 1938 (onges.), h. 30 cm. (diverse randschilfertjes) ...[more]

Heavy glass sculpture ice, h. 45 cm.Dikglazen sculptuur ijsschots, h 45 cm. ...[more]

Heavy glass vase decorated 'a vase en profile', h. 30 cm.Dikglazen vaas met gezicht en profile , h. 30 cm. ...[more]

Lot van 6 kristallen vazen, w.o. ontwerpers Beranek, Hospodka en Chribstra, Tsjechie/Bohemen 50-60 er jaren. ...[more]

Pair of heavy glass multi-coloured vases, h. 31 cm.Stel dikglazen meerkleurige siervazen, h. 31 xm. ...[more]

Heavy glass multi-colour sculpture of chicken, h. 38 cm.Dikglazen meerkleurige sculptuur van haan, h. 38 cm. ...[more]

Heavy glass blue/white sculpture of fish, h. 36 cm.Dikglazen blauw/wit sculptuur van vis, h. 36 cm. ...[more]