Auction house De Eland en De Zon Summer auction

Summer Auction

74 items 74 items
Auction closed (4 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Summer Auction

Auction closed (4 day sale)

  • ( Lots: 1001-1291)
  • ( Lots: 1-22*9)
  • ( Lots: 501-841)
  • ( Lots: 2001-2278)
  • ( Lots: 1501-1765)
  • ( Lots: 3001-3213)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

74 items

Art Deco gipsen pierrot met mandoline voor een spiegel in maanvorm, h. 65, br. 33 cm. ...[more]

Amsterdamse school gaskachel in roodkoperen behuizing, ca. 1925, h. 73, br. 70, d. 25 cm. ...[more]

Metalen etagère wasbak met emaille schalen "Le Bain", Frankrijk, h. 96 cm. ...[more]

Specerijenrek met porseleinen vakken en deurtje in houten kast, h. 44, br. 62, d. 15 cm. (1x gerestaureerd en schilfertjes) ...[more]

Smeedijzeren duwslee met houten zitting en greep, ca. 1920, h. 86 cm. ...[more]

Lot van 5 houten gestoken apenhangers, h. 38 tot 17 cm. ...[more]

Aardewerk beschilderde schotel met decor van gestileerde veulen, gemerkt Amffa Holland, diam. 32 cm. (chip achterkant) ...[more]

Tafelklok in notenkast met gestoken kuif, uurwerk DRGM = Deutsches Reich Gebrauchs Muster, Duitsland ca. 1920, h. 37 cm. ...[more]

Lot van 4 verzilverde theepotten, w.o. Keltum Sheffield 30-er jaren. ...[more]

Lot van 4 verzilverde eenlichts kandelaars en een verzilverde vijflichts kandelaar. ...[more]

Bakelieten EBCO boekenkastje, bestaande uit 4 lossen elementen, Engeland 30-er jaren, gemerkt, h. 23, br. 50, d. 23 cm. ...[more]

Bakelieten Philips radio type 2531, zgn. "kleine broodtrommel" en een bakelieteb Philips speaker, 30-er jaren. ...[more]

Lot Keltum bestekdelen met puntfilet (vorken en lepels) en melkkan. ...[more]

verzilverd dienblad met een 4 delen verzilverde koffieset, gemerkt met locomotief. ...[more]

Lot van 8 mohair beren, w.o. Lily Bear Van de Paepeliere Liliane,België en Pauli Bears. ...[more]

Stel marmeren Art Deco boekensteunen met poezen in een mandje, h. 10 cm. ...[more]

Art Deco sculptuur van vrouw met boog op marmeren basement, h. 22, br. 33 cm. ...[more]

Stel houten Art Deco boekensteunen met rijk bewerkte metaal-legering, h. 17 cm. ...[more]

Stel kunstpalmen in pot, ca. 240 hoog, By Botanics tropycal. ...[more]

Stel gepatineerd bronzen tuinsculpturen als kraanvogels, h. 83 en 67 cm. ...[more]

Sculpture of seated panther, h. 51 cm.Sculptuur van zittende panter, h. 51 cm. ...[more]

Stel Art Deco boekensteunen met gieren op onyx voetje, h. 16 cm. ...[more]

Marmeren buste van meisje met omslagdoek op basement, ges. Giorgi, Italie ca. 1900, h. 17 cm. ...[more]

Kunststoffen herdenkingbord met relief decor van Madonna met kind, met sign. A. Sautaugela Di Volteradici MCMLXXX, diam. 22 cm. ...[more]

Iron sculpture of 'Michelin man', h. 38 cm.Gietijzeren sculptuur van 'Michelin Mannentje', h. 38 cm. ...[more]

Heavyglass sculpture of a planet, diam. 42 cm.Dikglazen sculptuur van planeet, diam. 42 cm. ...[more]

Koperen deels verzilverde miniatuur zeilboot op zwartglazen voet, h. 27 cm. ...[more]

Art Deco pendule in eiken met palissander kast, h. 22 cm. ...[more]

Heavy glass sculpture of the wave, h. 29 cm.Dikglazen sculptuur van 'de golf', h. 29 cm. ...[more]

Heavy glass multi-colour vase decorated with Octopus, h. 30 cm.Dikglazen meerkleurige siervaas met octopus, h. 30 cm. ...[more]

Bronzen Art Deco sculptuur van hertje (Bambi) op marmeren basement, h. 13 cm. ...[more]

Coromandel wanddecoratie met relief decor van de Stad Arnhem 1741 in mahonie omlijsting, 43 x 84 cm. ...[more]

Dikwandig blauw glazen windlicht in koperen montuur ...[more]

Black metal 1 light lantern on electricityZwart metalen 1-lichts wandlantaarn op elektriciteit, h. 60 cm. aan beugel, totale h. 96 cm. ...[more]

Houten plaquette met inlegwerk van papagaai, 82 x 61 cm. ...[more]

Lot 774

Puntman relief

Zwartlederen autokoffer met deksel en slotplaten, h. 46, br. 83, d. 44 cm. ...[more]

Verchroomde Art Deco 6-lichts hanglamp met oranje kapjes. ...[more]

Neon reclame-licht met klok met reklame tekst Ultimate men's toy store, diam. 67 cm. ...[more]

Verchrromde Art Deco 5-lichts hanglamp met witte gesatineerde kappen. ...[more]

Heavyglass multi-colour vase, h. 43 cm.Dikglazen meerkleurige siervaas, h. 43 cm. ...[more]

Sculpture of dog with helm, h. 48 cm.Sculptuur van hond met helm, h. 48 cm. ...[more]